NVIDIA, Uygun Fiyatlı Ekran Kartı Hazırlığında: GTX 1630

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti geri

AMD, RX 6500 XT ekran kartını piyasaya sürdükten hemen sonra OEM’lere özel olarak tasarladığı RX 6400 modelini perakende pazara sunmuştu. NVIDIA ise rakibi AMD’nin giriş seviyesi kartlarıyla mücadele etmek için GeForce GTX 1630 modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. GTX 1630, GTX serisindeki ilk x30 / xx30 modeli olabilir. Şimdiye kadar GT 730 veya GT 1030 gibi […]

Devamı: NVIDIA, Uygun Fiyatlı Ekran Kartı Hazırlığında: GTX 1630
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

NVIDIA işte, AMD'ye cevap vermeden duramıyor. Ama $190'ın altında bir maliyetle üretilecekse düşük bütçeli oyuncular için iyi gelişme gibi. Türkiye için bayağı gerekli bana kalırsa, çoğu kişi NVIDIA'nın pahalı kartlarını satın alamıyor.

Güzel olur. Uygun fiyatlı olsun. RTX 3050 gibi çok güçlü olmayıp RTX serisi olduğu için pahalıya satılan ekran kartları yerine bu tercih edilebilir. (Benim gibi iGPU veya MX serisi kullanıcıları için)

GTX 1050 Ti ile aynı güçte olacaksa ne gerek var ki? Bu karta? Farkı nedir yani?
Bu kart düşük bütçeli kullanıcılara hitap eden bir kart, ben de tutacağını düşünüyorum. $200'ün üstündeki kartlar bazı ülkelerdeki insanlara pahalı geliyor. Ayrıca AMD'nin 6400 kartına cevap niteliğinde sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı