NVIDIA'nın 535.98 sürücüsü sorunlu mu?

ismejxenk

Centipat
Daha fazla  
535.98 sürümünü güncellediğimde RDR 2'de hata almaya başladım. Eski sürüme geçince sorun çözüldü. Benim dışımda buna benzer sorun yaşayan var mı merak ediyorum açıkçası. Ekran kartım RTX 3060.

GTX 1050 ile bende yaşadım RDR 2 hata verip kapanıyor.

GTX 1050 ile bende yaşadım RDR 2 hata verip kapanıyor.
Hocam o kart bende hala var ve çılgın bir şekilde RDR 2 oynatıyor harbiden. Düşükte driver güncelleyip image scalling açmıştım 40 FPS alıyordu. Helal vallahi karta.

Hocam o kart bende hala var ve çılgın bir şekilde RDR 2 oynatıyor harbiden. Düşükte driver güncelleyip image scalling açmıştım 40 FPS alıyordu. Helal vallahi karta.
Şuan 900P Medium da 35FPS oynuyorum bende. Texture High'a alınca da oynatıyor kasmadan ama VRAM nedeniyle ne yazık ki dokular yüklenmiyor.

Şuan 900P Medium da 35FPS oynuyorum bende. Texture High'a alınca da oynatıyor kasmadan ama VRAM nedeniyle ne yazık ki dokular yüklenmiyor.
Text dosyasından hocam oyun ayarlarını yükseltebiliyordun fakat en yükseğe alıyordu sanırım sadece :) Onu tam ayarlayamamıştım.

@İsmejxenk evet sorunlu şu anda bende aynı hatayı alıyordum ve oyunu 2 kere sil yükle yaptım ve boşuna yapmışım 2 günümü boşuna harcamıştım ve sonra sorunun driverdan olduğunu anladım (biraz araştırarak) 532.03 dönerseniz düzelir ben yeni driverın üstüne eski driver yüklersem sorun olabilir diye ellemedim.

@İsmejxenk evet sorunlu şu anda bende aynı hatayı alıyordum ve oyunu 2 kere sil yükle yaptım ve boşuna yapmışım 2 günümü boşuna harcamıştım ve sonra sorunun driverdan olduğunu anladım (biraz araştırarak) 532.03 dönerseniz düzelir ben yeni driverın üstüne eski driver yüklersem sorun olabilir diye ellemedim.
Yükleyebilirsin dostum ztn sürümü yüklerken herşeyi kaldırıyor 531 sürümünü yükledim GeForce Experience falan silindi RDR 2'de denedim atmadı artı olarak ekran kartı sıcaklığı boşta 38 derece civarıydı onu kontrol etmedim düzeldi mi diye.

Geri
Yukarı