Nvidia'nın yeni sürücüsü sorunlu mu ?

zynexhere

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Nvidia'nın yeni driverını kurduktan sonra "Nvidia Windows Kernel Mode Driver" hatası almaya başladım. Sorun sadece bende mi? Yoksa sizde de aynı sorun var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
347.52 sürücüsünü diyordum.

Yeni kurduğum sürücüyü temiz kurulumla kaldırıp, güncellemeden önceki sürücüyü yükledim. Şu anlık sorun yok gibi, ileride ne olur bilemem.

347.52 sürümü kuramamışsınız. Bizde suçu hemen karta attık.

Siz, 347.52 olan sürümü masaüstüne atıp (indirip) önceki sürücüyü PC'den tamamen kaldırıp, PC'yi yeniden başlatıp, 347.52 olan sürümü kurup denediniz mi ? Bu sürücü kurulumda hata verebiliyor.

347.52 sürümünü kurmadan önce zaten güvenli modda DDU ile bütün kaldırma işlemlerini yaptım. Gene aynı sonuç olduğu için aynı işlemi tekrarlayıp eski sürümünü kurdum şu anlık sıkıntı yok.

347.52'de bende sıkıntı yok. İlk gün beklenmeyen hatayla karsilasti falan diyordu sunucu problemleri vardi galba. O da sadece surucu guncelleme sayfasinda Geforce Experince'deydi.

Kaldırma ve yükleme işlemlerinin hepsini güvenli modda yaptığınız sürece pek problem çıkmaz.

İş yerinde kullandığım HP Z800 workstation'da da aynı hatayı alıyordum. Kernel hatasının güç kaynağından olduğunu söylemişlerdi. Birden ekran falan gidiyordu. Bilgisayarı alıp götürdüler. Ne yaptılar bilmem. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı