NVMe M.2 SSD dönüştürücü tavsiyesi

• Konuyu başlatan Hegzi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

Hegzi

Hectopat
Anakart
Gigabyte B450M S2H
Merhaba arkadaşlar. Elimde fazladan M.2 SSD var ve bunu depolama olarak (oyun, video, yedekler vb.) Kullanmak istiyorum. Gigabyte B450M S2H anakartım var. Piyasayı araştırdığımda SATA ve PCI dönüştürücüler olduğunu gördüm. M.2 SSD hızını tam performansta veya tam performansa yakın kullanabileceğim tavsiye edebileceğiniz bir dönüştürücü var mı?

En iyilerden.

Sorunuzu tam olarak anlamadım aslında. Tam olarak ne istiyorsunuz?

Bu dönüştürücü ile M.2 SSD hızını tam kapasite kullanabilir miyim? M2'de veya anakartta bir sorun oluşturur mu?

Bu dönüştürücü ile M.2 SSD hızını tam kapasite kullanabilir miyim? M.2'de veya anakartta bir sorun oluşturur mu?

Tam hız imkansız. SSD nedir? Tam hız için X8, X16 lazım. Bunun ile maksimum 950MB/S gibi bir hız alırsın.

Merhaba, konuyu hortlatmış olacağım sanırım.

Birkaç gündür benzer bir sorun yaşıyorum. M-key Slot'a sahip bir çevirici almak gerekiyormuş meğer, b-key slot girişi olanlar uyumlu değil maalesef...

Biraz araştırıp M.2 SSD m-key + SATA çevirici adaptör bulabildim. Fiyat olarak biraz tuzlu ama performans olarak deneyip göreceğim. İhtiyacı olan arkadaşlar için ürünün linkini bırakıyorum.

İyi sosyaller...

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/keepro-...aptoru-p-HBCV00002JLC41?magaza=rihenteknoloji

Yeni konular

Geri
Yukarı