NVMe M.2 SSD önerisi

serkanbaba90

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar M.2 SSD almayı düşünüyorum. Marka ne derece önemli almışken tek sefer alayım diyorum...
Bu ürün nasıl?

Arkadaşlar M.2 SSD almayı düşünüyorum. Marka ne derece önemli almışken tek sefer alayım diyorum...
Bu ürün nasıl?
Samsung pahalı ama kalitelidir.

Ürün hakkında bilgi bırakıyorum. Kutusu artık daha sade haldedir. Not düşeyim.

Ürün hakkında bilgi bırakıyorum. Kutusu artık daha sade haldedir. Not düşeyim.

Yanlış yere konu açtığım için ceza aldım yazamadım kusura bakma...Isınması falan nasıldır? Asus Prime b450m-k anakrtım var high power 750w 80+gold psu aldım beslemede falan sıkıntı olur mu ?
Bu hızları destekleyecek anakartınızın olduğunu varsayıyorum. Samsung'lara da bakabilirsiniz, bu marka hakkında bir bilgim yok.
ASUS Prime b450m-k anakartım full hızını desteklemese de sıkıntı değil fakat bilginiz varsa besleme konusu nasıl olur? Power da yeni aldım gelecek highpower 750w 80+gold

Yanlış yere konu açtığım için ceza aldım yazamadım kusura bakma...Isınması falan nasıldır? Asus Prime b450m-k anakrtım var high power 750w 80+gold psu aldım beslemede falan sıkıntı olur mu ?

ASUS Prime b450m-k anakartım full hızını desteklemese de sıkıntı değil fakat bilginiz varsa besleme konusu nasıl olur? Power da yeni aldım gelecek highpower 750w 80+gold
Besleme konusunda sıkıntı olmaz ama bu hızların yarısını ancak alırsınız. Gene de siz bilirsiniz ama biraz gereksiz masraf olur. 750W'de acayip fazla.

Besleme konusunda sıkıntı olmaz ama bu hızların yarısını ancak alırsınız. Gene de siz bilirsiniz ama biraz gereksiz masraf olur. 750W'de acayip fazla.
Valla sonra zam gelir , yükseltme yapmam gerekirse yetersiz mi kalır diye düşündüm.Almışken tek seferlik alayım istedim.Aslında fazla olduğunu bile bile aldım.Olur da ileride param olursa ryzen 6000 serisi işlemci ve rx7000 serisi iyi bir ekran kartını bile besleyebilsin istedim.250 tl bir fark vardı bende kıydım paraya :/

Yanlış yere konu açtığım için ceza aldım yazamadım kusura bakma...Isınması falan nasıldır? ASUS Prime B450M-K anakrtım var High Power 750W 80+Gold PSU aldım beslemede falan sıkıntı olur mu?
Ben harici soğutma ile kullanıyorum ama içeriğe bakarsanız yükte 65 derece gibi gayet normal bir değer sunuyor. Tabii bu kasaya, havaya göre değişir. Anakart tarafında ise bu ürünün hızlarını tam olarak erişemezsiniz ama ileride bir güncelleme yaptığınızda sorun kalmaz tabii. Yani ileriye dönük olarak alınabilir gayet.

Geri
Yukarı