NVMe SSD vidasiz takılınca problem olur mu?

demoskratos

Femtopat
Daha fazla  
Daha bügün aldım bir tane fakat vidasi yok. Benim anakarttaki vida girişi de bir acayip. Sonuç olarak takamadım. NVMe girişi tam ekran kartının altında SSD'yi taktıktan hemen sonra ekran kartını da yerleştirdim şu an gayet güzel çalışıyor bir sıkıntı yok ama içimde bir gıpta kalmadı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart modelin nedir dostum. ASUS ise plastik bir şey ile takılıyor NVMe SSD. Bense dün taktım vidası yoktu. Kutu içeriğine bakınca plastik bir parça varmış onl takılıyor muş.

yok hiç bi vida baktım heryere üstünde bi şey takılı ama ne çıkıyor ne üstüne bi şey takılıyor B450M PRO VDH PLUS anakartım
Anakart modelin nedir dostum. ASUS ise plastik bir şey ile takılıyor NVMe SSD. Bense dün taktım vidası yoktu. Kutu içeriğine bakınca plastik bir parça varmış onl takılıyor muş.
yok hiç bi vida baktım heryere üstünde bi şey takılı ama ne çıkıyor ne üstüne bi şey takılıyor B450M PRO VDH PLUS anakartım

Ben aynı anakartı kullanıyorum var içinde m2 vidası.

Vida üstünde takılı geliyor. Bana da yok gibi gelmişti. Göndermedilerse, müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.
m2ssdmontaj.jpg
m2 ssd yeri.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı