NZXT Aer 2, RGB için harici kontrolcü ister mi?

NZXT'nin sitesinde detaylar olarak bunlar verilmiş, ikinci maddeden sanki biraz açıklıyor. "fan Control accessory" kısmı fan kontrolcüler için anladığım kadarı ile. RGB bir kontrolcü gerektiriyor yanlış anlamadıysam.

NZXT Aer 2 120mm.png

Ayrıca Reddit'te bunlar yazılmış:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk cümlenin ilk yarısında hxxxi model bir kasan olmadığı sürece Hue+ olmadan çalışmaz diyor. Sanırım kontrolcü kullanmak lazım bu fanlar için. (link fotoğraf şeklinde, fotoğrafa basarsan o konuya yönlendirileceksin)

NZXT Aer 2 120mm (2).png

NZXT'nin kendi sitesinde "sıkça sorulan sorular" kısmında bu soru var. Cevap olarak "RGB gücü için evet, ama fan gücü için 4 pin PWM destekli her şeye uyar" diyor.

@Sir Benjamin hocam ilginiz için teşekkür ederim. İtopya indirimleri ile almayı düşünüyordum fakat adetli satış yaptığından vazgeçtim. Sıvı soğutmamda boşta kalan 4 pinli bir kablo var. Sanırım sıvı soğutmanın RGB modelinde o kablo kullanılıyor diye tahmin ediyorum.

@Sir Benjamin hocam ilginiz için teşekkür ederim. İtopya indirimleri ile almayı düşünüyordum fakat adetli satış yaptığından vazgeçtim. Sıvı soğutmamda boşta kalan 4 pinli bir kablo var. Sanırım sıvı soğutmanın RGB modelinde o kablo kullanılıyor diye tahmin ediyorum.

Ne kablosu diye geçiyor kitapçıkta vs? Dişi bir ARGB kablosu olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı