NZXT C650-C750 indirimi

Makaleler
42
Güzel bir PSU haberi daha geldi :D

Yine Tier A bir model, Zero RPM fan tuşu var arkada, 80+ Gold ve full modüler olmasının yanı sıra anakartın USB 2.0 dijital veriyi çekebiliyor. Seasonic Focus Plus ile aynı yapıda olması lazım. 2 eksiden bahsetmişler, %100 yükte biraz sesli çalışma ve tek 8 pin EPS kablosu olması.
1638026209071.png

Şu an sahip olduğum sistemden önce baktığım sistemde NZXT PSU vardı, 650W modeli. Güzel bir PSU. Bayağı sade, özellikle dış tasarıma uğraşılmış sanki :D

EVGA mı daha iyi NZXT mi? Gittik EVGA'dan verdik siparişi ama olmadı iptal edeceğiz.

EVGA benim düşünceme göre daha iyi, @Mithat Berhan zaten NZXT'nin birkaç eksi yönünü yazmış. İptal etmenize gerek yok, ama diyorsanız ki sistemimde NZXT var ve ekosistem yapacağım orası size kalmış.

EVGA mı daha iyi NZXT mi? Gittik EVGA'dan verdik siparişi ama olmadı iptal edeceğiz.

İkisi de iyi açıkçası, ben EVGA'yı biraz daha önde görüyorum ama.

EVGA benim düşünceme göre daha iyi, @Mithat Berhan zaten NZXT'nin birkaç eksi yönünü yazmış. İptal etmenize gerek yok, ama diyorsanız ki sistemimde NZXT var ve ekosistem yapacağım orası size kalmış.
NZXT sistemim yok ama çift GPU kullanıyorum. Yanıtınız için teşekkürler. İkiside aynı sınıfta ama emin olamadım işte :D

Yeni konular

Geri
Yukarı