NZXT H510 Elite alınır mı?

Taş gibi bir kasa ama biraz pahalı. Eğer gerçekten çok hoşunuza gittiyse, başka bir kasa aldığınızda gönlünüz onda kalırsa alabilirsiniz.
Valla çok hoşuma gidiyor. Ama sıcaklık değerleri hava akımı nasıl onu merak ediyorum. Ön kısmın alt tarafından birde sağ tarafında mesh bir yer yapmışlar oralardan hava alıyor. Ekran kartı ram anakart vs. ısınır mı acaba.

Daha yeni aldım kasayı ve bayıldım çok güzel duruyor. Hava akışı mesh yapıda olmamasına rağmen bence yeterli hava kanalları geniş. Ayrıca çok şık bir kasa.

Dosya Ekleri

• 20210219_200631.jpg
    20210219_200631.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 379
  • 20210219_200642.jpg
    20210219_200642.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 374
Bu paraya hazır ve daha iyi hava geçirgenliği sağlayacak kasalar var. Bazılarını ise daha da düşük miktara alıp kendiniz şık bir hale getirebilirsiniz. O yüzden NZXT almak istiyorsanız son karar sizin tabi.
Tabii ki var biliyorum şuan ki kasam da bile h510 elite'den daha iyi hava geçirgenliği vardır. Tasarımı çok şık ve değişiklik olsun diye. Özellikle öndeki fanların RGB şekli çok iyi. Disko topu gibi değil. 😀
Daha yeni aldım kasayı ve bayıldım çok güzel duruyor. Hava akışı mesh yapıda olmamasına rağmen bence yeterli hava kanalları geniş. Ayrıca çok şık bir kasa.
Hayırlı olsun. Evet gerçekten şık. Yan camı birde ön camı karartılmış değil mi bu kasanın ? Sizin ki normal cam gibi. Gündüz çekilmiş bir fotoğrafı var mı ? Birde sıcaklıklar nasıl kaç derece ekran kartı işlemci yükte ?

Son düzenleme:
Hocam hangisi denk gelirse. 140MM bulunuyor bir şekilde ama 120MM bulamadım. Kasayı almadan önce 2.el sitelerinde bile vardı. :)
Sahibinden'de var nzxt diye aratıp bulabilirsin.
Hocam hangisi denk gelirse. 140MM bulunuyor bir şekilde ama 120MM bulamadım. Kasayı almadan önce 2.el sitelerinde bile vardı. :)

Son düzenleme:
Sahibinden'de var nzxt diye aratıp bulabilirsin.

Teşekkürler hocam yazdım arkadaşa. Kasamın arka tarafı boş kaldı. O tarafı da ışıklandırmak istiyordum. :)

Dosya Ekleri

• IMG_6628 (2).JPG
    IMG_6628 (2).JPG
    142,1 KB · Görüntüleme: 373

Yeni konular

Geri
Yukarı