NZXT Kraken X53 1376 TL

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
NZXT bir soğutucu isteyenler alabilir. Baktığımda yükte sessiz bir soğutucu. Yükte max RPM modda 59 dBa ses çıkarmış, gerçekten fazla ama yükte otomatik olan sessiz. R5 5600X ile çoğu oyunda 55/60 derece arasında kalmış, çok iyi. Normal fiyatı bu mu bilmiyorum ama kalite isteyenler için ideal.

Ürün linki: NZXT KRAKEN X53 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA

Video :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ucuza 360mm sıvı soğutma alınabilirken ben tercih etmezdim işin açıkçası. NZXT soğutucu olarak üzmez orası ayrı ama fiyatı çok pahalı =(

Daha ucuza 360mm sıvı soğutma alınabilirken ben tercih etmezdim işin açıkçası. NZXT soğutucu olarak üzmez orası ayrı ama fiyatı çok pahalı =(

NZXT isteyenler alabilir ya da kasası 360mm desteklemeyenler alabilir.
İyi değil. Sadece görünümü güzel.
Fiyatına göre iyi değil*.

NZXT isteyenler alabilir ya da kasası 360mm desteklemeyenler alabilir.
Pompada bulunan sonsuz ayna ışıklandırma gerçekten çok güzel (eski sistemimde X72 kullanmıştım.) ama hem fanlar ARGB değil hem de 240mm, aşağı yukarı aynı özelliklerde çok daha ucuza ürünler var.

Pompada bulunan sonsuz ayna ışıklandırma gerçekten çok güzel (eski sistemimde X72 kullanmıştım.) ama hem fanlar ARGB değil hem de 240mm, aşağı yukarı aynı özelliklerde çok daha ucuza ürünler var.
Öneriniz varsa paylaşabilirsiniz burada. Rehberimde faydalı olur. PF360 iyi ama malzeme kalitesi NZXT'ye göre daha kötü. Testlerde PF360 daha kısa sürede throttle throating diye hatırlıyorum, daha kısa sürede bozuluyor yani.

Bu varken NZXT logosu dışında almanın hiçbir mantığı yok. Fanlar bile RGB değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı