NZXT Kraken X53 alınır mı?

osmanxa

Hectopat
Merhabalar.

Şu an Cooler Master Master Liquid ML240r ARGB 240mm işlemci sıvı soğutucu var fanları aşırı rahatsız edici şekilde çalışıyor oyunlarda focus olamıyorsun sesden dolayı değiştirmek istiyorum NZXT Kraken X53 alınır mı? Öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Bütçe 1200 TL'ye kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı soğutmalar pompadan dolayı genellikle sesli oluyor. Custom olanları en sessizleri diyebiliriz. Fanlardan ciddi şekilde şikayetçiyseniz Arctic Freezer ll modelini önerebilirim. Testlere göre sizin attığınız model Freezer ll'e göre ortalama 1db daha sessiz. İnsan kulağıyla anlaşılmayacak bir şey tabi. Attığınız model oldukça sessiz sıvı soğutmalardan biri. CM'ın fanlarını oldum olması sevemedim. Çoğu modeli sorunlu maalesef.

Yalnızca fanlarını da değiştirebilirsiniz.

Aşağıya linkini bıraktığım fanlar bulabileceğiniz en sessiz ve performanslı fanlardan biri. Markanın adında anlaşılacağı üzere sessizlik en büyük marifetleri. :)

3.37 basınca ve 74 CFM'e sahip. Canavar gibi güçlü, kelebek kadar sessiz. :)

Son düzenleme:
Fanları elimle durdurunca ses kesiliyor ancak risk almak istemiyorum alacağım fanlarda aynı şekil sorunlu çıkarsa 2 kat zarar ediceğim
Sıvı soğutmalar pompadan dolayı genellikle sesli oluyor. Custom olanları en sessizleri diyebiliriz. Fanlardan ciddi şekilde şikayetçiyseniz Arctic Freezer ll modelini önerebilirim. Testlere göre sizin attığınız model Freezer ll'e göre ortalama 1db daha sessiz. İnsan kulağıyla anlaşılmayacak bir şey tabi. Attığınız model oldukça sessiz sıvı soğutmalardan biri. CM'ın fanlarını oldum olması sevemedim. Çoğu modeli sorunlu maalesef.

Aşağıya linkini bıraktığım fanlar bulabileceğiniz en sessiz ve performanslı fanlardan biri. Markanın adında anlaşılacağı üzere sessizlik en büyük marifetleri. :)

Bu arkadaş güzel öneride bulunmuş bence. Aldığınız ürün kusurlu gelmedikten sonra sorun olmaz ki o durumda iade edersiniz.

Sıvı soğutmalar pompadan dolayı genellikle sesli oluyor. Custom olanları en sessizleri diyebiliriz. Fanlardan ciddi şekilde şikayetçiyseniz Arctic Freezer ll modelini önerebilirim. Testlere göre sizin attığınız model Freezer Ll'e göre ortalama 1dB daha sessiz. İnsan kulağıyla anlaşılmayacak bir şey tabii. Attığınız model oldukça sessiz sıvı soğutmalardan biri. CM'ın fanlarını oldum olması sevemedim. Çoğu modeli sorunlu maalesef.

fanları elimle durdurunca ses kesiliyor. Elimdeki ürün
  1. Cooler Master Masterliquid ML240r 240mm adreslenebilir RGB LED sıvı soğutma kitl i önerdiğiniz ürün olur mu? Bu modele RGB falanda umurum da degil ses bitsin yeter 1 senedir bıktım

Geri
Yukarı