NZXT Kraken X53 alınır mı?

KadirGN

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Elimde Kraken M22 vardı, bozulduğu için servise verdim. Ellerinde olmadığı için sadece Kraken X53 verebiliyorlar. Fiyat farkı olarak da 1085 TL istiyorlar. Sizce değer mi bu paraya?

Cihazın bozulduysa servis bunu ya tamir eder ya da aynısı veya daha düşüğü olmamak şartıyla muadili ile değiştirir. Fiyat farkını kabul etme. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağını söyle onlara.

Değişim, iade raporu verdiler ama ürünü ikinci el aldığım için sahibine ulaşamıyorum. Satıcıya da ulaşamıyorum yani. Sadece servisle işimi çözebilmem lazım.

Değişim, iade raporu verdiler ama ürünü ikinci el aldığım için sahibine ulaşamıyorum. Satıcıya da ulaşamıyorum yani. Sadece servisle işimi çözebilmem lazım.

Faturası yok mu sende? Faturasız işlem yapamazlar zaten. İade yapıyorlarsa nasıl yapacaklar. Değişim/İade raporun elinde mi?

Faturasız kabul ettiler garantiye. Raporu gönderdiler, normalde değişim sağlayacaklardı ama ellerinde olmadığı için değişim de olmadı. İadeyi alabilmem için satıcıya ulaşmam gerekiyor o da mümkün değil.

Faturasız kabul ettiler garantiye. Raporu gönderdiler, normalde değişim sağlayacaklardı ama ellerinde olmadığı için değişim de olmadı. İadeyi alabilmem için satıcıya ulaşmam gerekiyor o da mümkün değil.

Tekrardan ısrar et bence. İki ürünün arasındaki fark 1085 lira değil...
Aynı ürünü sağlayamıyorsanız üst modelini ya da benzerini vermeniz gerekmez mi diye ısrarcı ol.
Yok olmuyorsa mecbur alman gerekiyor.

Geri
Yukarı