NZXT M22 Kraken yerine Be Quiet! Dark rock Pro 4 ya da Be Quiet! Dark rock 4 alınır mı?

VinZaeL

Decapat
Katılım
20 Temmuz 2020
Mesajlar
142
Dostlar bundan once bir konu acmistim sogutucumda sorun var diye. Sonuç olarak bende sogutucumu degistirme karari aldim lakin bu Be Quiet'in modellerindeki Pro farki cok var mi? Normalini almaya kalkissam fark eder mi?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Uchiha Shisui

Kilopat
Katılım
1 Ekim 2019
Mesajlar
11.587
Makaleler
6
Çözümler
27
Hocam yurt disinda yasiyorum ve pek de secenegim yok aslinda aldigim yerden degistirilmesini talep edecegim tabii oyle bir olasiligim olursa. O yuzden simdiden ogrenmek istedim.
Anladım. Yani iki ürün arasında ciddi bir yapısal fark var.


Kullandığınız işlemciye göre bir tercih yapın.
 

Uchiha Shisui

Kilopat
Katılım
1 Ekim 2019
Mesajlar
11.587
Makaleler
6
Çözümler
27
Hocam işlemcim Ryzen 5 5600X. Neye göre bir tercih yapmalıyım onu anlamadım
Burada fiyat ve ihtiyaç gibi iki temel etmen var. Mevcut işlemciniz için standart bir kule tipi soğutucu yeterli gelir. Bu açıdan Dark Rock 4 alınabilir. Eğer ileride işlemci yükseltirim diyorsanız Dark Rock Pro 4 düşünülebilir. He ikisi arasındaki fiyat farkı önemsizse direkt Dark Rock Pro 4'e yönelebilirsiniz.
 
KS
KS
VinZaeL

VinZaeL

Decapat
Katılım
20 Temmuz 2020
Mesajlar
142
Burada fiyat ve ihtiyaç gibi iki temel etmen var. Mevcut işlemciniz için standart bir kule tipi soğutucu yeterli gelir. Bu açıdan Dark rock 4 alınabilir. Eğer ileride işlemci yükseltirim diyorsanız Dark rock Pro 4 düşünülebilir. He ikisi arasındaki fiyat farkı önemsizse direkt Dark rock Pro 4'e yönelebilirsiniz.

Anladim teşekkür ederim.
 

Yeni konular

Yukarı