NZXT S340 Ekstra Fan Takma

agr3ss

Decapat
NZXT S340 kasam var. Arkadaşlar ön kısmına 2 adet Corsair SP120 almayı düşünüyorum fakat hava sirkülasyonu denilen olay hakkında pek bir bilgim yok. Ekstra fan takmadım, geldiği şeklinde duruyor. Kasa üstte bir adet ve egzoz fan dışında başka fan yok. Bilgi almak istediğim konu, içeri veya dışarı hava üfleme olayı nedir? Öne 2 adet söylediğim modelden takmak yararıma olacak mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önde 2, üstte 1 veya 2, arkada da 1 egzoz fan olması yararınıza olur.
Öndekiler içeriye, üstteki ve egzoz ise dışarıya üflemeli.

Alacağın iki 140 MM fanı öne hava alacak şekilde tak üstteki kasanın kendi 120 MM fanını sök arka egzoz bölmesine içerideki sıcak havayı dışarı atacak şekilde tak. Daha sonra ihtiyaç duyarsan söktüğün yere bir tane daha sıcak havayı dışarı atacak şekilde 140 MM fan takabilirsin.

NZXT S340 kasam var. Arkadaşlar ön kısmına 2 adet Corsair SP120 almayı düşünüyorum fakat hava sirkülasyonu denilen olay hakkında pek bir bilgim yok. Ekstra fan takmadım, geldiği şeklinde duruyor. Kasa üstte bir adet ve egzoz fan dışında başka fan yok. Bilgi almak istediğim konu, içeri veya dışarı hava üfleme olayı nedir? Öne 2 adet söylediğim modelden takmak yararıma olacak mıdır?
Hocam ne yaptın bende de aynı kasa var ve işlemcim çok ısınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı