NZXT Z53 ekranında değişiklik olmuyor

Shai

Decapat
Merhaba, sistemimi yeni topladım ve NZXT Z53 sıvı soğutucuya sahibim. NZXT'nin cam uygulamasını indirdiğim zaman lighting bölümünde ne değişiklik yaparsam yapayım sıvı soğutucunun ekranında hiçbir değişiklik olmuyor, işlemci sıcaklığım 50, ekran kartı sıcaklığım 43 ancak ekranda sürekli olarak Liquid 38 veya 37 falan yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Acaba yazılım sıvı soğutucumu mu görmüyor? Anlamadım :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev Yöneticisi'nden NZXT cam yazılımını kaldırıp PC'yi yeniden başlatmayı dener misin?

Başlangıç bölümünden mi kaldırayım? Aktif NZXT cam yazılımını mı sonlandırayım? Biraz araştırma yaptım da kasam da NZXT. Cam yazılımında birçok kişi de lighting bölümünde kasası NZXT ise kasanın içerisinde ki Smart device 2 görüntüleniyor, + olarak NZXT Z53 diyelim o şekilde de bir görüntü mevcut, ancak benim yazılımımın lighting bölümünde sadece Smart device 2 var fakat NZXT Z53 görüntülenmiyor.

Başlangıç bölümünden mi kaldırayım? Aktif NZXT cam yazılımını mı sonlandırayım? Biraz araştırma yaptım da kasam da NZXT. Cam yazılımında birçok kişi de lighting bölümünde kasası NZXT ise kasanın içerisinde ki Smart device 2 görüntüleniyor, + olarak NZXT Z53 diyelim o şekilde de bir görüntü mevcut, ancak benim yazılımımın lighting bölümünde sadece Smart device 2 var fakat NZXT Z53 görüntülenmiyor.
Senin sorun büyük ihtimal USB kısmında sanıyorum. Aygıt yöneticisinin USB kısmında NZXT CAM görünüyor mu?

Senin sorun büyük ihtimal USB kısmında sanıyorum. Aygıt yöneticisinin USB kısmında NZXT CAM görünüyor mu?
Aygıtlar ve yazıcılar bölümünde belirtilmemiş kısmında NZXT USB Device yazıyor, aygıtı kaldırıp yeniden başlattım falan tekrar geldi sorun gözükmüyor ancak yazılımda sıvı soğutucu görünmüyor. İnternette araştırarak bir çok yol denedim, USB yerleri falan doğru :/

Bende şu anda X53 kullanıyorum. Bende ki RGB Fusion uygulaması ile çakışıyor. Hatta lighting kısmında çakıştığına dair uyarı veriyor. Sende de böyle bir durum var mı?

Herhangi bir uyarı göremedim, yazılım yabancı olduğu için mevcut ama göremiyorda olabilirim. Z53 var bende de ama bir türlü göremedim, Fusion var mı yok mu bilmiyorum anakartım X570 compact ASUS VIII nasıl öğrenebilirim?

Herhangi bir uyarı göremedim, yazılım yabancı olduğu için mevcut ama göremiyorda olabilirim. Z53 var bende de ama bir türlü göremedim, Fusion var mı yok mu bilmiyorum anakartım X570 compact ASUS VIII nasıl öğrenebilirim?
Kraken X'n yanında ki kırmızı uyarı. Gigabyte RGB uygulaması. Z53 kabloları direkt anakarta takılı değil mi? Arada herhangi bir kontrolcü falan yok?

Ekran görüntüsü 2022-09-30 003257.png

Yeni konular

Geri
Yukarı