Obama'nın Kızı Malia'ya Cömert Talip

Herkese selamlar, sevgiler.
Arkadaşlar! Kenya'lı Felix Kiprono adlı genç avukat, ABD Başkanı Barack Obama’nın 16 yaşındaki kızı Malia ile evlenmek istediğini ve bunun için başlık parası olarak 50 sığır, 70 koyun ve 30 keçi verebileceğini söyledi.

Arkadaşlar, sizce Barck Obama ve onun kızı olan Malia bu cömert gencin tekilifini kabul edecek mi?:aşk:

301120141711537141530.jpg

felixlipstick2711114.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Amerikalıların işi belli olmaz. %50/50 ihtimal. Ancak beğeneceğini pek sanmıyorum ayrıca yaşı küçük.
Aslında yaş olayı an itibariyle pek önemli değil bence. (Gelin adayının yaşını doldurması beklenebilir):)

Eğer gurur meselesi yapmazlarsa (Ben koca ABD'nin Başkanıyım, sense basit bir avukat, gibi:D) şöyle de yapılabilir: "Evet, neden olmasın ancak kızımızın yaşı daha küçük, hele 18'i bi doldursun bakarız" gibi.:D
Bence bu ponkür damadı kaçırmasın Malia hanımefende.(y)

Aslında yaş olayı an itibariyle pek önemli değil bence. (Gelin adayının yaşını doldurması beklenebilir):)

Eğer gurur meselesi yapmazlarsa (Ben koca ABD'nin Başkanıyım, sense basit bir avukat, gibi:D) şöyle de yapılabilir: "Evet, neden olmasın ancak kızımızın yaşı daha küçük, hele 18'i bi doldursun bakarız" gibi.:D
Bence bu ponkür damadı kaçırmasın Malia hanımefende.(y)
Hocam babası dünyayı yönetiyor, ne ponkürlüğü :D Kız F dese babası Ferrari alacak :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı