Sürprizbozan Obi-Wan Kenobi dizisi neden sevilmedi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusuf6554

Megapat
Makaleler
63
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 23H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 23H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Obi-Wan Kenobi dizi serisini henüz izlemedim. Fakat Star Wars hayranı olan 2 kuzenim bu dizinin leş olduğunu söylemişti. Araştırdım, gerçekten de birçok insan kötü olduğunu söylemiş.

Obi-Wan Kenobi dizisinde hangi sorunlar var? Anlatmak isteyeceğiniz birçok sorunun Spoiler içereceğini biliyorum fakat zaten Spoiler yemekten de çekinmiyorum. O yüzden dizinin sorunlarını gerekirse Spoiler da vererek yazmanızı istiyorum.

Son düzenleme:
İnsanların fikirlerini buradan görebilirsiniz.

Çoğunlukla senaryosuna laf ediliyor.
Açıkçası Technopat Sosyal kullanıcılarının fikirlerini merak ettiğimden dolayı bu konuyu açtım. Yoksa dediğiniz gibi IMDb ve Metacritic gibi sitelerde insanlar fikirlerini paylaşıyor zaten.

Izlemedim daha, bu Mandalorian'dır, Boba Fett'dir, bunları izlemek için bir sıra var mı yoksa rastgele izlesem olur mu?

Izlemedim daha, bu Mandalorian'dır, Boba Fett'dir, bunları izlemek için bir sıra var mı yoksa rastgele izlesem olur mu?
Sıra var. Sosyal'deki şu konuda güzelce açıklanmış:
Bu sıraya göre izlemenizi öneririm.

Mandalorian'dan önce mutlaka Clone Wars ve Rebels izlenmeli. Çünkü Mandalorian'daki bazı karakterlerin gelişimi Clone Wars dizisinde anlatılıyor. O yüzden de mümkünse Clone Wars ve Rebels bittikten sonra Mandalorian izlenmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı