Çözüldü Oblivion oyun yükleme ekranında siyah ekran verip atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ArticWolf

Hectopat
RAM
6 gb
Ekran kartı
Hd 7400m
İşlemci
İ5 2400m
Bazı modlar kurdum ve bazı dosyaları silip dosyaları doğruladım. Sonra oyunusorunsuz şekilde açıyorum ama devam et deyince veya yeni oyun deyince bi yere kadar yüklüyor sonra ekran siyah oluyor ve atıyor.

Çözüm
Evet hocam. GOG hocam.

O şekilde illa bozulur uyuşmayan dosyalar değiştiriyor mod dosyaları da sorun yaratıyor kanımca oyunu yeniden yükleyip modları yeniden yaparsanız oynayabilirsiniz ayrıyeten bazı modlar da çakışıyor oyunlarda yapacağınız modların mod sitesinde nexus vb yazarlar şu mod yapmayınız bunula ile gibi... Hatırladığım kadarıyla mood düzeltici vb vardır diye düşünüyorum modları ucu açık oyunlarda oluyor bu hataları düzeltiyor diye biliyorum ona da bir bakın.
Evet hocam. GOG hocam.

O şekilde illa bozulur uyuşmayan dosyalar değiştiriyor mod dosyaları da sorun yaratıyor kanımca oyunu yeniden yükleyip modları yeniden yaparsanız oynayabilirsiniz ayrıyeten bazı modlar da çakışıyor oyunlarda yapacağınız modların mod sitesinde nexus vb yazarlar şu mod yapmayınız bunula ile gibi... Hatırladığım kadarıyla mood düzeltici vb vardır diye düşünüyorum modları ucu açık oyunlarda oluyor bu hataları düzeltiyor diye biliyorum ona da bir bakın.

Çözüm

Geri
Yukarı