OBS Bit hızı dalgalanması

escobaredit

Centipat
Daha fazla  
Sabit 5 upload almama rağmen OBS'de Bit hızımda sürekli dalgalanmalar oluyor. Mesela 3000-4000 arası Bit hızı veriyorum ancak yayın başladığında sağ alt köşedeki kb/s sürekli değişkenlik gösteriyor. 3000-4000 arası verdiğim için sorun olduğunu düşündüm ancak 2500'e kadar hatta 2000'e kadar indirdiğimde bile sorunum geçmedi. İnternetim gayet iyi harika performans alıyorum ancak yayınlarda Bit hızım dalgalanıyor. kb/s sürekli 30-200-400-2000-1300-400 gibi alakasız sayılara atıyor kendini ve yayınım sürekli donuyor. Ancak oyun içinde herhangi bir donma veya oyunda ping sorunu yaşamıyorum. Sistemim iyi bir sistem o yüzden OBS ile alakalı olduğunu düşünüyorum ve yardımlarınızı bekliyorum :/

Bana sorarsanız siz sabit aldığınızı düşünüyorsunuz fakat dalgalanmalar var. Bütün şirketleri kullandım, bu hız ve dalgalanma işi biraz altyapı meselesi ama müşteri hizmetleri bazen bu gibi sorunları çözebiliyor. Tabii biraz şanslıysanız çünkü bilinçli bir müşteri hizmeti bulmak inanın zor.

Kısaca müşteri hizmetlerini arayıp dalgalanma yaşadığınızı anlatmanız gerekiyor.

Bana sorarsanız siz sabit aldığınızı düşünüyorsunuz fakat dalgalanmalar var. Bütün şirketleri kullandım, bu hız ve dalgalanma işi biraz altyapı meselesi ama müşteri hizmetleri bazen bu gibi sorunları çözebiliyor. Tabii biraz şanslıysanız çünkü bilinçli bir müşteri hizmeti bulmak inanın zor.

Kısaca müşteri hizmetlerini arayıp dalgalanma yaşadığınızı anlatmanız gerekiyor.

Tamam teşekkürler :)

Geri
Yukarı