OBS CS:GO'yu siyah ekran olarak algılıyor

MRGBoys

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
►Kasa: Rampage Carısma Mesh
►Anakart: Asus Prime H310M-K
►Monitör: AOC 24 G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync
►Ekran kartı: Sapphire RX5500XT Pulse 8GB
►İşlemci: Intel I5-9400f
►RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz
►Depolama (SSD): Samsung SSD 860EVO 250GB , Samsung SSD 860EVO 1TB
Meslek
Öğrenci
OBS ile ekran kaydı alırken CS:GO'yu algılamıyor siyah ekran olarak kalıyor. Bunu eskiden şu kodla çözüyordum (-allow_third_party_software) ama güncellemeden sonra oda bozuldu. Ne gibi yöntemler uygulayabilirim yardımcı olur musunuz? (Facecam'i bilerek kapattım)

ss.png

OBS ile ekran kaydı alırken CS:GO'yu algılamıyor siyah ekran olarak kalıyor. Bunu eskiden şu kodla çözüyordum (-allow_third_party_software) ama güncellemeden sonra oda bozuldu. Ne gibi yöntemler uygulayabilirim yardımcı olur musunuz? (Facecam'i bilerek kapattım)

Eki Görüntüle 764753
Kaynaklardan kaldırıp tekrar eklemeyi denediniz mi?
Bir de CS:GO'nun ekran boyutunu değiştirmeyi deneyin biraz daha küçültün sonra eski boyutuna geri getirin belki çözebilir. ( Emin değilim. )

Forumda imzayı referans göstermek yasak "güzel kardeşim". Keşke forum kurallarını okusaydın.
Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal

Buyur o zaman
kasa: Rampage carısma mesh 4x120mm 650W 80Plus MidT ATX anakart: ASUS Prime H310M-K işlemci: Intel i5-9400F.
ekran kartı: Sapphire RX 5500 XT Pulse 8 GB RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz depolama (SSD): Samsung SSD 860Evo 250GB, Kingston 480GB A400 serisi monitör: AOC 24" G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync Ben o sorunu halletim sildim ayarları en baştan yaptım kodu yazdım düzeldi ama ekran küçük kaldı bu seferde bunu nasıl düzeltebilirim?

1607104427319.png

Ekran yakalamaya sağ click yapıp düzenle diyip ekrana genişlet dedikten sonra ekrana tam sığdırdım sorun ortadan kalktı ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı