OBS kamera menüsü gözüküyor

thecribers

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, YouTube üzerinden maç yayını yapacağım, video yakalama aygıtı olarak kamerayı ekliyorum fakat kameranın menüsünün gözükmemesi için ayarı bir türlü yapamadım. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-11-25 00.55.08.png
    Ekran Resmi 2021-11-25 00.55.08.png
    885,9 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, YouTube üzerinden maç yayını yapacağım, video yakalama aygıtı olarak kamerayı ekliyorum fakat kameranın menüsünün gözükmemesi için ayarı bir türlü yapamadım. Yardımcı olur musunuz?

Öncelikle OBS sanal kamerayı kapatın hocam olmaz ise tekrar rahatsız edin beni etiketleyerek.

Hocam sanırım buldum ekran görüntü yakalayıcı eklemeden direkt kamera eklemişsiniz ve direkt uygulamanın kafası çok karışmış siz ekran görüntüsü alıntısı eklein bir de deneyin olmazsa uygulamayı silip yeniden yükleyin.
@thecribers bu arada bana yayın linkini atın lütfen. :D

Hocam sanırım buldum ekran görüntü yakalayıcı eklemeden direkt kamera eklemişsiniz ve direkt uygulamanın kafası çok karışmış siz ekran görüntüsü alıntısı eklein bir de deneyin olmazsa uygulamayı silip yeniden yükleyin.
@thecribers bu arada bana yayın linkini atın lütfen. :D

hocam olmadı maalesef ekran görüntüsü yakalayıcı için uygun cihaz bulunamadı diyor, silip yükledim halen aynı, şu sorunu halledebilsem atarım hocam yayın linkini başladığımız zaman :)
arkadaşlar çözümü buldum kameranın içinde ayarlar bölümünden TV ekranı ayarını off yaptım
arkadaşlar çözümü buldum kameranın içinde ayarlar bölümünden TV ekranı ayarını off yaptım

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-11-25 20.45.46.png
    Ekran Resmi 2021-11-25 20.45.46.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Geri
Yukarı