OBS oyun yakalamada siyah ekran gözüküyor

uchin

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, önceden söyleyeyim laptopum çok iyi değil ama idare eder. Her neyse R6'da güzel bir round kazandım ve replayını buldum, ardından başka adamakıllı program olmadığı için OBS indirdim ve ayarlarını yaptım. Hatta güç tasarrufu modunda çalıştırıyorum fakat oyun yakalamayı seçtiğimde siyah ekranda kalıyor. Çözümü nedir? Ekran yakalamada denedim fakat oyuna girdiğimde ekran donuyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz nedir? Laptopunuzda hem harici hem dahili ekran kartı varsa siyah ekran sorunu yaşanabiliyor.

Ekran yakalamada denedim fakat oyuna girdiğimde ekran donuyordu.
Ekran yakalamanın uyumluluk modu açık mı?

Sisteminiz nedir? Laptopunuzda hem harici hem dahili ekran kartı varsa siyah ekran sorunu yaşanabiliyor.

Ekran yakalamanın uyumluluk modu açık mı?
sistem 5 yılını doldurdu sanırım lenovo ideapad 320, 12gb ram var, 240gb ssd, Nvidia 940mx, intelden de 640 olması gerek, bi de o uyumluluğa nerden bakıyorum?

bi de ben ekran kaydı değil oyunun kaydını almak istiyorum, hem windowsun grafik ayarlarından hem de nvidia denetim masasından obs'yi entegre grafikle çalıştırı işaretledim

İki tane ekran kartı var, sıkıntı o işte. Benzer durumdaki eski bilgisayarımda bulabildiğim tek çözüm yolu ekran kaydı ayarlarından uyumluluk modunu açmaktı. Oyun yakalama maalesef o bilgisayarda çoğu zaman siyah ekran vermeye devam edecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı