Çözüldü OBS Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Abiler bende kayıt sırasında veya öncesinde siyah ekran sorunu yok. Fakat kayıttan sonra kaydımı izlerken sadece sesimi duyabildim. Ekran simsiyah. Yardımcı olabilecek var mı?

Bunu kontrol eder misiniz? Son güncellemeden sonra 4 çözüm var. Eğer donanım sıkıntınız yoksa birisinden birisi çözüyor. Genelde gelen yorumlar olumlu ama sorununuzu çözemezseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eyvallah abi.

Bunu kontrol eder misiniz? Son güncellemeden sonra 4 çözüm var. Eğer donanım sıkıntınız yoksa birisinden birisi çözüyor. Genelde gelen yorumlar olumlu ama sorununuzu çözemezseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video için teşekkürler. Aylardır bu sorundan muzdariptim. OpenGL ile kayıt almaya çalıştığım zaman ise 20 FPS üstünü göremiyordum video çok yardımcı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı