OBS üstünden kaliteli kayıt nasıl alınır?

CR4SHER

Hectopat
Daha fazla  
OBS üzerinden Valorant kayıtları alıyorum ancak istediğim kalitede olmuyor. Ayarlarım şu şekilde.

OBS 29.1.2 - Profil_ İsimsiz - Sahneler_ İsimsiz 9.06.2023 00_14_39.png

OBS 29.1.2 - Profil_ İsimsiz - Sahneler_ İsimsiz 9.06.2023 00_14_33.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
OBS üzerinden Valorant kayıtları alıyorum ancak istediğim kalitede olmuyor. Ayarlarım şu şekilde.

Eki Görüntüle 1812945

Eki Görüntüle 1812944

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
kalite için x264 daha iyi ama kayıtta işlemciyi kullanacağınıda belirtmekte fayda var. Bende %5 yada 6 kullanıyordu.

Eki Görüntüle 1812945

Eki Görüntüle 1812944

En iyi kalite için Nvidia Experience üzerinden kayıt almanı öneririm. Hem CPU/GPU kullanmıyor yani PC yi hiç yormuyor, hem de kalitesi 10/10

Eki Görüntüle 1812945

Eki Görüntüle 1812944

Capture screen recorder HD kayıt alıyordu en son kullandığımda hocam. Onu denemelisiniz.

En iyi kalite için Nvidia Experience üzerinden kayıt almanı öneririm. Hem CPU/GPU kullanmıyor yani PC yi hiç yormuyor, hem de kalitesi 10/10
Hocam onun ayarlarını bir türlü yapamadım yardımcı olur musunuz ?

Kaç bitrate kayıt alıyorsun ve hangi codecte?
Yukarıda berlirttiklerim dışında nereden bakabilirim istediğinize.

Geri
Yukarı