OBS üzerinden 1280x1024 çözünürlükte Valorant kaydı açınca yanlardan blackbar geliyor

kivancagaoglu

Hectopat
Soru şu şeklide. (ekte) Kayıttayken Valorant'ı 1280x1024 çözünürlüğünde oynuyorum böyle yapınca da sağ ve solda siyah barlar oluşuyor. Nasıl çözülür acaba?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
monitörün tam çözünürlüğünde kayıt almayı denedinmi?bunun sebebi ekranın çekiştirilip bozulmaması ayarlarda çözümünün olması lazım.standart monitör çözünürlüğünde(1080 veya 720 pixel) sorun olmayacaktır tahminimce(oyun monitör ve kayıt aynı çözünürlükte olmalı ayrıca)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntüye sağ tıklayın, dönüştür (Transform) deyip ekrana sığdır (stretch to screen)'e basın.

malesef hiçbirşey değişmedi :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Görüntüye sağ tıklayın, dönüştür (Transform) deyip ekrana sığdır (stretch to screen)'e basın.

dostum ben şöyle bir çözüm buldum;kaynaklarda valorantın olduğu pencereye sağ tıkla,dönüştür e gel,dönüştürmeyi düzenle de ve mönitörün kaç pikselse boyut kısmına gir.(mesela benimki 1920x1080 ve oraya yazdım düzeldi).

Yeni konular

Geri
Yukarı