OBS yayın bilgisayarı kapatınca otomatik kapanır mı?

game developer

Kilopat
OBS de yayın yaparken yayını kapatmayı unuttum galiba ve bilgisayarı kapamistim bilgisayar kapanınca otomatik olarak yayın da kapanır mi? Bilgisayarı tekrar açtığımda yayın devam etmez değil mi bir de bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra programı silersem bilgisayarı kapatmadan önce yayın açık olsa bile bilgisayarı kapatıp programı silince yayın kapanır ve ben programı bir daha yüklersem yayın kapalı olarak gözükür mü?

bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra programı silersem bilgisayarı kapatmadan önce yayın açık olsa bile bilgisayarı kapatıp programı silince yayın kapanır ve ben programı bir daha yüklersem yayın kapalı olarak gözükür mü?
nE?
OBS de yayın yaparken yayını kapatmayı unuttum galiba ve bilgisayarı kapamistim bilgisayar kapanınca otomatik olarak yayın da kapanır mi?
Evet kapanır.

Eğer çift bilgisayar yayın yapmıyorsan OBS programı kapandığında yayında kapanır. Ancak çift bilgisayar yayın yapıyorsan yayın yaptığın bilgisayar kapanmadan yayın kapanmaz. Yayının kapanma durumuyla programın kaldırımla/yüklenme durumu arasında bir ilişki yoktur, program kapandığında yayında otomatik olarak kapanır.

bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra programı silersem bilgisayarı kapatmadan önce yayın açık olsa bile bilgisayarı kapatıp programı silince yayın kapanır ve ben programı bir daha yüklersem yayın kapalı olarak gözükür mü?
Bruh.

Kanka ne dediğini anlıyor musun ?

Tamam da bilgisayarı tekrar açtığımda yayının tekrardan devam etmesi gibi bir durum olmaz değil mi?
Ne bu yeni nesil soru falan mı?
Direkt cevap: PC'yi kapatınca her şey kapanır. OBS dahil.
Tamma da bilgisayarı tekrar açtığımda yayın da programdan tekrar açılmaz değil mi obs kendini başlangıca ayarlamisti galiba da

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı