Observer System Redux 8 GB RAM oyun performansı

bonnieatmorn

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Observer System Redux oyununun sistem gereksinimlerinde bellek minimum 8 GB önerilen ise 16 GB RAM olarak belirtilmiş, benim laptopta 8 GB RAM var 16'ya daha çıkarmadım. Ryzen 7 4800H işlemci ve 1660 Ti ekran kartı mevcut laptopta. 8 GB RAM ile oyunu yüksek ayarlarda oynarsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Düşük FPS'ya da oyun sırasında FPS'de düşüşler, ara ara hafif takılmalar vs. yaşar mıyım RAM'den kaynaklı yoksa yüksek ayarda akıcı ve rahat bir şekilde oynayabilir miyim?

Screenshot_20210227-113800~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar observer System Redux oyununun sistem gereksinimlerinde bellek minimum 8 GB önerilen ise 16 GB RAM olarak belirtilmiş, benim laptopta 8 GB RAM var 16'ya daha çıkarmadım. Ryzen 7 4800h işlemci ve 1660 Ti ekran kartı mevcut laptopta. 8 GB RAM ile oyunu yüksek ayarlarda oynarsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Düşük FPS'ya da oyun sırasında FPS'de düşüşler, ara ara hafif takılmalar vs. yaşar mıyım RAM'den kaynaklı yoksa yüksek ayarda akıcı ve rahat bir şekilde oynayabilir miyim?

Eki Görüntüle 898118

Ultra ayarlara çektiğin zaman RAM kullanımı artacağı için FPS düşmesi takılmalar yaşabilirsin.

Arkadaşlar Observer System Redux oyununun sistem gereksinimlerinde bellek minimum 8 GB önerilen ise 16 GB RAM olarak belirtilmiş, benim laptopta 8 GB RAM var 16'ya daha çıkarmadım. Ryzen 7 4800H işlemci ve 1660 Ti ekran kartı mevcut laptopta. 8 GB RAM ile oyunu yüksek ayarlarda oynarsam herhangi bir sıkıntı olur mu? Düşük FPS'ya da oyun sırasında FPS'de düşüşler, ara ara hafif takılmalar vs. yaşar mıyım RAM'den kaynaklı yoksa yüksek ayarda akıcı ve rahat bir şekilde oynayabilir miyim?

Eki Görüntüle 898118
Bellek farkından kaybedersiniz anca. Orta ayarlarda bir sorun teşkil etmeyeceğini düşünüyorum. Görev yöneticisinden ram tüketen uygulamaları kapatıp oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı