OBS'te haberim dışı eklenen metin

• Konuyu başlatan narg
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 1B
Buyrun hocam.

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    52,7 KB · Görüntüleme: 58
Anladığım kadarıyla telefonu kamera olarak kullanıyorsunuz. O zaman farklı öneriler vereceğim.

Öncelikle telefonu Kaspersky Mobile ile tam tarama yapınız. Ardından bilgisayarınızı aynı şekilde Kaspersky ile tam tarama yapınız.

Ardından GlassWire ile ağ kullanımını izleyiniz.

Nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız alt kısımda yazdığım rehber ile öğrenebilirsiniz.

GlassWire 1 saat boyunca açık kalsın. Siz bilgisayarı bu süre içinde kullanmayın. Bazı zararlı yazılımlar fare ve klavyeyi kullanmıyorken devreye girebiliyor.

Ardından bize geri dönüş sağlayınız.

Taramaları çoktan gerçekleştirdim bir sorun çıkmadı, Glasswire kullanayım dönüş yapayım teşekkürler.

2 saat boyunca açık tuttum sonuçlar bu şekilde.

Sonuçları ekledim.

@Eray T

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    358,1 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
Teşekküre ederim telefonu hard reset attım zaten. Son olarak yerimde siz olsaydınız ne yapardınız? Ya da farklı birşey olmuş olabilir mi RAT dışında? Sizce boşvereyim mi?

Teşekküre ederim telefonu hard reset attım zaten. Son olarak yerimde siz olsaydınız ne yapardınız? Ya da farklı bir şey olmuş olabilir mi RAT dışında? Sizce boş vereyim mi?

Sorunlar gene devam ederse kendiniz veya bir başkası telefona sıfırdan bir stock ROM atın.

Onu yaşamadım fakat Microsoft hesabımda 14 15e yakın oturum açma girişimi olmuş. Şili, Endonezya, ABD, Japonya, Çin hatta Türkiye. Ne yapacağımı şaşırdım 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı