OBS'ten Çekilen Videolar Editlenirken Kasıyor

legendpiesyt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba OBS ile video çekiyorum ayarları bilgisayarıma uygun bir şekilde yaptım oynarken bir sıkıntı yok ancak videoyu bitirip izledigimde video kasıyor. Videoyu YouTube'a gizli olarak yükledim ve YouTube'dan izlerken hiç kasmıyordu ancak bu videoyu editlemeye çalıştığımda video kasıyor. Bunun nedenini öğrenebilir miyim ve bir çözüm yolu varsa önerebilir misiniz? Çünkü videoları editleyerek paylaşmak istiyorum ve editlerken video kastığı için montajda zorlanıyorum.

Merhaba OBS ile video çekiyorum ayarları bilgisayarıma uygun bir şekilde yaptım oynarken bir sıkıntı yok ancak videoyu bitirip izledigimde video kasıyor. Videoyu YouTube'a gizli olarak yükledim ve YouTube'dan izlerken hiç kasmıyordu ancak bu videoyu editlemeye çalıştığımda video kasıyor. Bunun nedenini öğrenebilir miyim ve bir çözüm yolu varsa önerebilir misiniz? Çünkü videoları editleyerek paylaşmak istiyorum ve editlerken video kastığı için montajda zorlanıyorum.

Bilgisayarın bunlar için yeterli mi onu araştır önce.

Sistem özellikleri nedir? Paylaşır mısınız? Donanım yetmediği için kasıyor büyük ihtimalle.

Ekran kartım GeForce GT 430 videoyu çekerken kasma olmuyor fakat videoyu izlediğimde video kasıyor videoyu YouTube'a yükledim ve izledim video kasmıyordu akıcı bir şekilde kaliteli izlenebiliyordu.

Dosya Ekleri

• 1680222089117.png
    1680222089117.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 20
Hangi programda videoyu düzenlemeye çalışırken kasıyor ve kaydetmiş olduğun videoyu hiç düzenlemeye çalışmadan herhangi bir oynatıcıda açtığın zamanda kasma oluyor mu?

Hangi programda videoyu düzenlemeye çalışırken kasıyor ve kaydetmiş olduğun videoyu hiç düzenlemeye çalışmadan herhangi bir oynatıcıda açtığın zamanda kasma oluyor mu?

Adobe Premiere Pro da düzenliyorum telefonuma atıp CapCut uygulamasındada denedim fakat aynı bir YouTube'a gizli olarak yükleyip izleyeyim dedim ve video YouTube'a yüklendiginde izlerken kasmıyordu ama bilgisayarın medya oynatma uygulamasından izledigimde video kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı