Oculus Quest 2 alınır mı?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Forumda fazla konu var ancak benim problemim farklı. 1 sene önce PS VR aldım ve move kolları olmadığından dolayı oyunlardan zevk alamıyorum. Sarı siteden baktım ortalama 4.500₺ lira civarlarında ederi var ve gözlük temiz 7-8 kere falan kullandım. O civarlara satsam (örneğin 4.200₺ diyelim) Oculus Quest 2'nin 256 GB versiyonu 3.300₺ değerinde, yanında bir de PC'ye bağlamak için kablosunu alırsam 4.000₺ lira civarlarına geliyor. Sizce değer mi? Sadece fikir edinmek için soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Sahibinden'e falan bakmana gerek yok. Aşağıya bırakacağım link üzerinden alırsan zaten sıfırı 3600 liraya falan geliyor Amazon USA'den Türkiye'ye. Hızlı gelsin diyorsan 3900 TL'ye 2-4 iş günü içerisnde teslim alabiliyorsun. Değer mi değmez mi sorusunu sormana bile gerek yok. Harcayabileceğin en iyi 3600 lira. Nokta. :D

PC'ye bağlayarak kullanmak istiyorum demişsin de PC özelliklerin nedir?

Hocam Sahibinden'e falan bakmana gerek yok. Aşağıya bırakacağım link üzerinden alırsan zaten sıfırı 3600 liraya falan geliyor Amazon USA'den Türkiye'ye. Hızlı gelsin diyorsan 3900 TL'ye 2-4 iş günü içerisnde teslim alabiliyorsun. Değer mi değmez mi sorusunu sormana bile gerek yok. Harcayabileceğin en iyi 3600 lira. Nokta. :D

PC'ye bağlayarak kullanmak istiyorum demişsin de PC özelliklerin nedir?
GTX 1650 Super, Intel i7 9th, 16 GB RAM. Yani sorun çıkaracağını sanmıyorum.
PCye bağlayacaksanız 256GB almanıza gerek yok 64GB alın.
Onu dün akşam düşündüm. Evet 64GB almak daha mantıklı.

Oculus link 1650 Super destekliyor ama eğer internetiniz 5GHz ise kablosuzda oynayabilirsin.
Hocam peki Steam'de Oculus Rift destekli olarak gözüken oyunları aldığım kabloyla sorun olmadan oynayabiliyor muyum? Yani sadece Oculus Rift'mi oynayabiliyor yoksa kabloyla yine oynanıyor mu?

Hocam peki Steam'de Oculus Rift destekli olarak gözüken oyunları aldığım kabloyla sorun olmadan oynayabiliyor muyum? Yani sadece Oculus Rift'mi oynayabiliyor yoksa kabloyla yine oynanıyor mu?

Kablolu kablosuz her türlü oynayabilirsin zaten eğer Q2 destekli olmasaydı Steam oyuncularının %27'sini kaybederdi VR'da.

Geri
Yukarı