Oculus Quest 2 alınır mı?

Ali Yusuff

Decapat
Daha fazla  
Oculus Quest 2 almak istiyorum ama tam karar veremedim çünkü az bir para değil. Alırsam çabuk sıkılmaktan korkuyorum ama videolara baktığımda sanki bambaşka bir dünyaymış gibi gözüküyor. İşte oyunları, Netflix, YouTube böyle gözüne takıp saatlerce takıl gibi gösteriyor. Eğer sıkılırsam çabuk satabilir miyim ya da çabuk sıkılır mıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oculus Quest 2 almak istiyorum ama tam karar veremedim çünkü az bir para değil. Alırsam çabuk sıkılmaktan korkuyorum ama videolara baktığımda sanki bambaşka bir dünyaymış gibi gözüküyor. İşte oyunları, Netflix, YouTube böyle gözüne takıp saatlerce takıl gibi gösteriyor. Eğer sıkılırsam çabuk satabilir miyim ya da çabuk sıkılır mıyım? Teşekkürler.
Kolay satmanın imkanı yok gibi şu anki fiyatlarına göre fakat bunun dışında vr içeriği aslında bayağı var diyebilirim. İngilizceniz iyi ise, insanlarla iletişim kurabilecek durumdaysanız sıkılmazsınız. Onun dışında sıkılmanız muhtemel olabilir. Kişiden kişiye değişir tabii.

Kolay satmanın imkanı yok gibi şu anki fiyatlarına göre fakat bunun dışında VR içeriği aslında bayağı var diyebilirim. İngilizceniz iyi ise, insanlarla iletişim kurabilecek durumdaysanız sıkılmazsınız. Onun dışında sıkılmanız muhtemel olabilir. Kişiden kişiye değişir tabii.

En büyük isteklerimden biride o bazı oyunlar ve konuşma odalarında ingilizcemi geliştirmek derdimi anlatabilecek kadar biliyorum ve dediğin gibi gerçekten eğlenceli olabilir daha farklı ne tür yapılabilecek şeyler var acaba merak ettim.

En büyük isteklerimden biride o bazı oyunlar ve konuşma odalarında ingilizcemi geliştirmek derdimi anlatabilecek kadar biliyorum ve dediğin gibi gerçekten eğlenceli olabilir daha farklı ne tür yapılabilecek şeyler var acaba merak ettim.
Birlikte sinema salonunda dizi film izleme, vrchat içinde bambaşka sınırsız diyebileceğimiz içerik var. Onun dışında kendi oyunları uygulamaları vs. yetiyor diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı