Oculus Rift S Türkiye'ye gelir mi?

Vero

Hectopat
Daha fazla  
Oculus Rift S Türkiye'ye gelir mi sizce arkadaşlar? Gelirse fiyatı ne kadar olur? Gerçekten hayran olduğum bir teknoloji, hep deneyimlemek istemişimdir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Oculus yıllardır VR üretiyor ve yıllardır sitesinde Türkiye'ye gönderim seçeneği yok. Amazon'dan almanızı tavsiye ederim. Bütün vergiler vs. dahil 3500 TL'ye (400 Dolar) denk geliyor.

Arkadaşım geçenlerde aldı Amazon üzerinden. Türkiye'de almaktan çok daha ucuza denk geliyor kesinlikle. Hatta ikinci el olarak satış bile yapsanız aldığınızdan daha pahalıya satıyorsunuz.

VR konusunda tavsiyem Quest 2 olacaktır. Daha güncel ve bilgisayar olmadan da kullanılabiliyor. Rift S'e göre daha geliştirilmiş ve düzeltilmiş bir alet fakat bana göre tek sıkıntısı Facebook hesabı olmadan kullanamıyorsunuz ve Facebook'dan bir şekilde ban yerseniz VR'ı da kullanamıyorsunuz.

Son düzenleme:
Oculus Rift S Türkiye'ye gelir mi sizce arkadaşlar? Gelirse fiyatı ne kadar olur? Gerçekten hayran olduğum bir teknoloji, hep deneyimlemek istemişimdir. Yorumlarınızı bekliyorum.
Oculus Rift S zaten Türkiye'de bir kaç yerde var; fakat ilk başlarda ben de Oculus Rift S almayı düşünüyordum forumdaki arkadaşlar sağ olsun onlar sayesinde Oculus Quest 2 aldım; gelmesini bekliyorum şuan. Oculus Quest 2'nin, Oculus Rift S'e göre lens başı daha fazla çözünürlüğü var ve 6000 tllik gözlüklere bile fark atıyor (yüksek fiyatlı gözlüklerin tabii belirli özellikleri quest 2'den daha iyi olabiliyor fakat genel olarak fiyat performans bakımından quest 2 şu an piyasadaki her gözlüğe kafa tutuyor). Ayrıca Oculus Quest 2, Oculus Rift S'den daha ucuz. En son amazon fiyatı 3700 tl'ydi fakat şuan artmış. 4200 TL şu anki güncel fiyatı.

Oculus Quest 2 VS Oculus Rift S
Oculus Quest 2 VS Valve Index (Valve İndex Fiyatı)
Oculus Quest 2 VS HTC Vive Pro (HTC Vive Pro Fiyatı)
Oculus Quest 2 Amazon

Yeni konular

Geri
Yukarı