Ocz vertex 4 kullanıyorum, nasıl güncellerim ?

• Konuyu başlatan SpanK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 936
S

SpanK

Ziyaretçi
Ocz vertex 4 ssd kullanıyorum, bunu nasıl güncellerim ? Acemi biriyim tek tek yapmam gerekenleri anlatırmısınız? Ayrıca şuan hangi versiyonda olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Şu an hangi sürümde olduğunu öğrenmek için Aygıt Yöneticisi'ni açın ve Disk Sürücleri altından donanım kimliğine bakın:

uYybsDj.png

Sürümü öğrenip söyleyin, ona göre ilerleyelim.

Şu an hangi sürümde olduğunu öğrenmek için Aygıt Yöneticisi'ni açın ve Disk Sürücleri altından donanım kimliğine bakın:

uYybsDj.png

Sürümü öğrenip söyleyin, ona göre ilerleyelim.

u3gj0.png

Sizden önce biraz kendim kurcaladım, firmware update yaptım fakat kurdumu, kurmadı mı anlamadım tabi. Resim çektim bir bak recep abi, bu arada dün sabah 5'e kadar sizin internetteki videolarınızı izledim harikasın, yıllardır takip ediyorum sayende baya bilgi edindim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boşuna bekleme çünkü dediklerimizin tersine gittin. İlk önce recep beyin dediği yerden öğrenip sonra güncellemen lazımdı. Güncelledim diyorsan güncellemişsindir orasını sen bileceksin. Update nasıl yaptı isen ordan tekrar update yapamıyorsan yapmışsındır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı