Oda dekorasyonu önerisi

Eşyaları yavaş yavaş doldurman iyi olur odana alacağın eşyalar odanın boyutuna uygun olmasına dikkat et, az eşya yerleştirirsen dağınıktan kurtulur kolay temizlenir bir odan olur.

1 Metresi 189 lira indirimde olmasına rağmen :(

''Hayale bak ne hallere düştük.'' derken bunu kast etmiştim.

Benim istediğim odanın köşelerine bundan;
(4 tane almam lazım köşeler için, 7.196 TL)

Philips Hue Signe Akıllı Dekoratif Zemin Işığı : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Duvarların düz olduğu yere köşelerin arasına 2 tane yerden aydınlatma;
(Hadi 3 diğer paketi köprüsüz genişletme paketinden seçtim, 4.138 TL)

''Hayale bak ne hallere düştük.'' derken bunu kast etmiştim.

Benim istediğim odanın köşelerine bundan;
(4 tane almam lazım köşeler için, 7.196 TL)

Philips Hue Signe Akıllı Dekoratif Zemin Işığı : Amazon.com.tr: Ev ve Yaşam

Duvarların düz olduğu yere köşelerin arasına 2 tane yerden aydınlatma;
(Hadi 3 diğer paketi köprüsüz genişletme paketinden seçtim, 4.138 TL)

Diyecek söz yok çok kötü fiyatlar.

Duvar örtüsü almayı düşünebilirsiniz. Örnek:
koi%20bal%C4%B1%C4%9F%C4%B1%20duvar%20%C3%B6rt%C3%BCs%C3%BC-1000x1000.jpg

Diyecek söz yok çok kötü fiyatlar.
Altı üstü odamı Çin kerhanesi gibi yapmak istiyorum ama olmuyor. :D

Not: Bunu RGB şerit ile de yapabilirim biliyorum ama telefondan ayarlayabilmek ve birbiri ile uyumlu bir sistem yapmak istediğimden böyle bir hayalim var. RGB led alabilirsin diyen arkadaşlar olursa diye belirtmek istedim.

Not: Bunu RGB şerit ile de yapabilirim biliyorum ama telefondan ayarlayabilmek ve birbiri ile uyumlu bir sistem yapmak istediğimden böyle bir hayalim var. RGB LED alabilirsin diyen arkadaşlar olursa diye belirtmek istedim.

Fiyatlar bu durumdayken şerit LED kullanın bence, 200 300 lira bütçeye çıkarsanız Bluetooth'lu ve kaliteli ışıklandırmalar mevcut.

Fiyatlar bu durumdayken şerit LED kullanın bence, 200 300 lira bütçeye çıkarsanız Bluetooth'lu ve kaliteli ışıklandırmalar mevcut.
Kiralık evde kalıyorum, onları yapıştırırsam çıkarken sökmek zorunda kalıcam ve bir daha kullanma imkanı olmayacak. Olursa tam olsun, olmazsa hayal olarak kalsın modundayım şu an. :)

Maketlere ilginiz varsa bu tarz bir şey alabilirsiniz.

Maketten çok model motorlara ilgim var onlardan da aldım hocam teşekkür ederim
Öneriniz için teşekkür ederim hocam ama ben biraz daha soft şeyler arıyorum loş ortam yaratmak gibi.
Eşyaları yavaş yavaş doldurman iyi olur odana alacağın eşyalar odanın boyutuna uygun olmasına dikkat et, az eşya yerleştirirsen dağınıktan kurtulur kolay temizlenir bir odan olur.
Dolap raf kitaplık vs gibi şeyleri eve çıkacağım zaman alacağım hocam ben şuan sadece dekorasyon önerisi alıp ona göre kafamda şekillendiriyorum.
Duvar örtüsü almayı düşünebilirsiniz. Örnek:
koi%20bal%C4%B1%C4%9F%C4%B1%20duvar%20%C3%B6rt%C3%BCs%C3%BC-1000x1000.jpg

Benimde aklımda bu vardı hocam fakat tablo almak yağlı boya veya böyle arkasında led olan tablolalardan almak gözüme daha güzel gözüktü.

Not: Bunu RGB şerit ile de yapabilirim biliyorum ama telefondan ayarlayabilmek ve birbiri ile uyumlu bir sistem yapmak istediğimden böyle bir hayalim var. RGB led alabilirsin diyen arkadaşlar olursa diye belirtmek istedim.
O benimde kafamda var fakat dediğiniz gibi hue almak eve yerleştirmek vs çok pahalı bide onun smart home diye bir ürünü var o daha da pahalı biz maximum f/p oda dizmeye çalışıyoruz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı