Odanın ışıklarını açınca uyku modundaki bilgisayar açılıyor

Bilgisayar akım korumalı prize mi takılı değilse evde varsa akım korumalı prizde deneyin. Aynı sorunla karşı karşıyaydım elektrik tesisatındaki akım dalgalanmasından dolayı olan bir durum. Akım korumalı priz kullanarak sorunu çözmüştüm.

Masaüstü kullanıyorum hocam. Eskiden laptop kullanıyordum yine aynı sorun vardı. Bu yüzden FPS düşmesi olduğunu düşünüyorum. Daha önce FPS düşmesi ile alakalı konu açtım, birkaç test yapmamı istediler ve bilgisayar ile alakalı bir sorun görmediklerini söylediler. Zaten bilgisayarı servise gönderdim, onlar da bir sorun yok dediler. Priz ile alakalı bir sorun diye düşünüyorum.

Priz ile alakalı olması tehlikeli. Kısa devre yapabilir hatta yangın çıkartabilir.

Tesisatta sıkıntı var gibi görünüyor. En iyisi elektrikçi çağırıp baktırmak.

Tesisatta sıkıntı var gibi görünüyor. En iyisi elektrikçi çağırıp baktırmak.

Hocam peki bu prizden kaynaklanan sorun oyunlarda FPS düşmesi yapar mı?

Bu daha farklı bir durum.

Hocam benim şu an kullandığım HP victus prizde sıkıntı çıkıyor FPS düşüyor Apex Legends oynarken benim de tesisatta sıkıntı var demek ki.

Hocam benim şu an kullandığım HP victus prizde sıkıntı çıkıyor FPS düşüyor Apex Legends oynarken benim de tesisatta sıkıntı var demek ki.

Prizden bazen cızırtı sesleri çıkıyor.

Prizden bazen cızırtı sesleri çıkıyor.

Dostum cızırtı sesleri hayra alamet değil. En yakın tarihte elektrikçi çağır bence.

Bilgisayar akım korumalı prize mi takılı değilse evde varsa akım korumalı prizde deneyin. Aynı sorunla karşı karşıyaydım elektrik tesisatındaki akım dalgalanmasından dolayı olan bir durum. Akım korumalı priz kullanarak sorunu çözmüştüm.

Evde televizyon için kullandığımız akım korumalı priz vardı. Onunla denedim hala aynı. Yine ışıkları açtığım zaman bilgisayarım açılıyor.

Geri
Yukarı