Odnoklassniki.ru adlı siteye yanlışlıkla girdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
KS
KS
Hello World

Hello World

Centipat
Vardı zaten. Ekşi sözlük güvenli linktir.

Eklşi sözlüke baktım ben kayıt olmada gibi şeylerde değil sitenin kendisinde güvenlik sorunu var mı diye baktım cevap alamadım telefonu başka birisi tarafından kaydolmaya çalışmış gibi sorunlar benim sorumu cevaplayamadı ne de olsa.

kino

Megapat
Makaleler
31
@Hello World bilindik bir açık güvenlik sorununda tarayıcın da, defender da girişini engeller veya uyarır. Kayıt olmak istiyorsa o açıdan da güvenlidir burası.

420_T

Decapat
Makaleler
2
Bu hareketlerinizin amacı nedir? Ben bilmediğim bir site için endişe edip konu açmam bu kadar komik değil ne de olsa.
Gayet komik. Buraya konu açıp onaylanmasını bekleyeceğinize Google'dan 1 dakikanızı almayacak bir araştırma yapsaydınız öğrenirdiniz. Zamanında bu sitenin ekmeğini az yemedim. Güvenilir ama siz yine de bilmediğiniz linkleri ve videoları açmayın, internette Ruslara güven olmaz.

KS
KS
Hello World

Hello World

Centipat
Gayet komik. Buraya konu açıp onaylanmasını bekleyeceğinize Google'dan 1 dakikanızı almayacak bir araştırma yapsaydınız öğrenirdiniz. Zamanında bu sitenin ekmeğini az yemedim. Güvenilir ama siz yine de bilmediğiniz linkleri ve videoları açmayın, internette Rus'lara güven olmaz.

Araştırıp sonuç elde edemediğim için buraya konu açtım okumanız lazımdı önceki yazdıklarımı 15 20 dk civarı araştırdım.

Anceph

Kilopat
Makaleler
1
Araştırıp sonuç elde edemediğim için buraya konu açtım okumanız lazımdı önceki yazdıklarımı 15 20 dk civarı araştırdım.
15-20 dakika araştırıp nasıl bulamadınız ki?

1634861872354.png

Son düzenleme:

OwlWithBeard

Hectopat
Artık izin veriliyor mu bilmiyorum ama eskiden yetişkin içeriği yükleniyordu bu siteye galiba ancak legit bir sitedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı