ODTÜ'nün Online eğitime geçmesi

Nicodoz

Hectopat
Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bu konu hakkında? Diğer üniversiteler içinde bu yavaş yavaş gelir mi? Bana kalırsa eğitime başlamış üniversitelerin tekrar kapanması zor.

E__jxSSXsAE5LV0.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce öyle duyurup sonra böyle yapılması hoş değil. O kadar kişi ev/yurt tutuyor vesaire.

Uzaktan yapılması dersten derse değişiklik göstermekle beraber kendi bölümüm ve bu dönem alacağım dersler için en iyisi. Bize de hibrit dediler. Sınıfa 35 kişi alacaklarmış. Gitmek isteyenler dönüşümlü gidecekmiş.

Okulların kapanacağını sanmıyorum. Aşı olmayı yasal zorunluluk yapamamalarının bir sebebi vardır. Başka yollar deniyorlar işte. Bence az bile yapıyorlar.

Dünden itibaren gelen bilim kurulu açıklaması sonrası, uzaktan olmayacak mı şüphesine düşenler için duyuru. Geçen dönem sınavların iptal olacağını haber yaptığımda ziya Selçuk televizyona çıkıp, sınavları yüz yüze yapılacağını söylemişti. Sınavlar iptal oldu. #OnlineEğitimYAŞATIR

Günaydın. Yüz yüze okula gittiğiniz son günler içerisindeyiz. Kovid 19 nedeniyle uzaktan eğitim artık çok yakın. #OnlineEgitimTalepEdiyoruz

Uzaktan eğitim haberlerim konusunda bugüne kadar çok çok emindim. Bugün bana gelen telefondan sonra %1 bile artık şüphem yok. Uzaktan eğitim kesinlikle gelecek. #OnlineEgitimTalepEdiyoruz

Bu yazılar Cumhuriyet Gazetesi yazarı Yunus Aydın'a ait. Çok iddialı bir şekilde konuşuyor.

Ve biraz önce bir post daha attı. Üniversiteler ertelemeye devam ediyor diye Beykent Üniversiteside açılış tarihini ertelemiş an itibarıyla. @Vavien.

Yeni konular

Geri
Yukarı