Odyssey vs Valhalla

Odyssey daha iyi. Açtığınız skillerle çok fantastik haraketler yapabiliyorsunuz. Ve valhallanın hikayesi çok kopuk ilerliyor ne yaptığınızı sorguluyorsunuz ana karakter olarakta kassandra eivor’dan kesinlikle daha iyi.

Origin ve ondan sonraki hiçbir AC'yi oynamadım. Diğer AC'lerin çoğunu oynadım. Sizce hangisini oynamalıyım? Viking teması beni biraz içine çekti. Odyssey de güzel diyorlar. Hangisi beni daha çok etkiler? Önerileriniz bekliyorum.

Valhalla ilk başlarda güzel geliyor ancak sonrasında çok sıkıyor ya. Bir ben mi yaşadım bilniyorum ama oyunu yarıya gelmeden bırakmıştım.

İçerik zenginliği bakımından dersek eğer, Odyssey açık ara kazanır. Ancak aynı türden görevi 7689. kez yapmak sıkabiliyor insanı... Valhalla'yı maalesef sistemimi zorladığı için oynamadım ancak o oyunun şanssızlığı tam global pandemi zamanına denk geldi. İstediği etkiyi pek yaratamadı sanki... Ama tabi orada da koskocaman bir Viking teması var :)... Bence günün sonunda Odyssey gene alır bu karşılaştırmayı çünkü Valhalla'ya alternatif olabilecek iskandinav temalı oyunlar var (God of War, belki Skyrim, hatta Warband yükleyip Nord bile oynanır). Ama Odyssey'e alternatif olabilecek üstelik güzel Yunan mitolojisi temalı oyun benim aklıma gelmedi... Siz bence hatta Odyssey oynayın sjsjsjsj oyunu oynarken 7/24 Çeşme Kuşadası'ndaymış gibi oluyor Ege Coğrafyası sonuçta :)

Geri
Yukarı