Öbür dünya var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ShadowFightterr1

Yoctopat
Katılım
13 Ocak 2022
Mesajlar
10
Kardeşim, neden gülücük atıyorsun, bak Allah öbür tarafta bunun hesabını sorar. Öbür tarafta da hatırlarsın beni; aaaaa bi' Technopat Sosyal yazarı vardı, böyle böyle demişti, ulan madem Müslüman değilim en azından bi' gülmeseydim dersin. Yazık kardeşim yazık, bu gençlerin hali ne böyle ...
 

Tanrı_Misafiri

Picopat
Katılım
31 Ekim 2021
Mesajlar
178
Kardeşim, neden gülücük atıyorsun, bak Allah öbür tarafta bunun hesabını sorar. Öbür tarafta da hatırlarsın beni; aaaaa bi' Technopat Sosyal yazarı vardı, böyle böyle demişti, ulan madem Müslüman değilim en azından bi' gülmeseydim dersin. Yazık kardeşim yazık, bu gençlerin hali ne böyle...

Tanrı varsa benmin niyetimi benden bile iyi biliyor. Tanrı çünkü. Ayrıca ben dogmatik inançlılardan öte olarak inancımın iyi olduğunu düşünüyorum. Hem bildiğim kadarıyla tanrı bilgisine sorgulayarak kişi kendisi ulaşırsa bu tanrı için daha kıymetli. Tavsiye ederim.
 

cxnnorx

Hectopat
Katılım
24 Aralık 2019
Mesajlar
1.230
Çözümler
5
Var, yok olmak evrenin doğasına aykırı bence, bir insan kendinin olmayacağını bile düşünemiyor, düşünemiyeciğimiz şeyin gerçek olması imkansız bana göre.
 

Hasanemre5554

Centipat
Katılım
29 Nisan 2020
Mesajlar
7
Mübarekler buna bir ayet veya bir hadis ile cevap verseniz daha iyi olurdu. Allah celle celalühü zariyat suresi 47. ayette biz ve Evren'i (göğü) kuvvetimizle kurduk, muhakkak ki onu genişletmekteyiz. Der Allah celle celalühü şimdi yeni yeni bilim adamları big bang teorisinden evrenin genişlemesini kanıtlamış durumda bunun gibi birçok delil birçok kanıt var isterseniz yazabilirim. isterseniz bana inanmazsanız kendinizde araştırıp bulabilirsiniz tabiki.
 

Rolesional

Centipat
Katılım
5 Temmuz 2021
Mesajlar
1.290
Makaleler
2
Çözümler
4
Moderatörlerden konuyu cevaplara kapatmalarını istiyorum. baya uzadı çünkü.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı