Ödeme farklı karttan yapıldığında fatura kimin adına kesilir?

MertCKA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16 Ryzen 7 6800H | 8GB DDR5 4800MHz RAM | RTX 3050Ti 4GB | 512GB SSD
Meslek
Öğrenci
Apple'ın kendi internet sitesinden alışveriş yapacağım ama ödemeyi kendi kartımdan değil başka karttan yapacağım. Fatura kimin üstüne çıkıyor? Sitede isim, soyisim, telefon numarasi ve adres girdim. Benim üstüme mi çıkar yoksa ödeme yapılan kartın sahibinin üstüne mi? IMEI falan sıkıntı olmasın yani. Yani telefon benim üstüme mi görünür yoksa ödeme yapılan kart sahibine mi?

Senin üstüne gelir fatura merak etme.

Eminsiniz değil mi? Yani ileride garantiye falan giderse aldığım ürün ödeyen kişi değil direk ben gitsem olur? Bir de IMEI benim üstüme mi olur?

Teslimat adresi ve fatura adresi farklı gir ben öyle yapıyorum e fatura olduğumuz için e fatura talebinde bulunuyorum. Kargoda bazen fatura gelmiyor portaldan çıkartıyorum.

Apple'ın kendi internet sitesinden alışveriş yapacağım ama ödemeyi kendi kartımdan değil başka karttan yapacağım. Fatura kimin üstüne çıkıyor? Sitede isim, soyisim, telefon numarasi ve adres girdim. Benim üstüme mi çıkar yoksa ödeme yapılan kartın sahibinin üstüne mi? IMEI falan sıkıntı olmasın yani. Yani telefon benim üstüme mi görünür yoksa ödeme yapılan kart sahibine mi?
Yıllardır bizzat yapıyorum. Kredi kartı ağabeyime ait ancak, üyelik bilgilerinde fatura ismi ve adresi olarak hangi veriyi girerseniz, O kişi adına düzenlenir. İçiniz rahat olabilir yani. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı