Ödevimi Nasıl Kısaltabilirim?

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, yaklaşık 600 sayfalık kitaptan final ödevimiz mevcut. Ödevde 500-800 kelime ile sınırlıyız. Elimden geldiğince kısa yazdım fakat 1.230 kelime tuttu. Bunu 800'e düşürürsem ya anlamsız bir ödev olacak ya da birkaç konuyu aradan atmam gerekecek. Her ikisi de eksik puan almama sebep olacak şeyler. Hocamıza mesaj attım nasıl bir geri dönüş alırım bilmiyorum hatta geri dönüş alır mıyım onu bile bilmiyorum. Sizce bir ödev 1.230 kelimeden nasıl 800 kelimeye düşer? Anlam bozulması olmadan veya konu çıkarmadan bunu nasıl yapabilirim? Puan vereceğini bilsem boşlukları silip öyle yapma durumuna geldim artık.

@Megaton @Silinen üye @Camila Arkadaşlar çok geç gördüm kusura bakmayın. Bir şekilde kısalttım. Word madde olarak eklediğimiz '' - '' leri de kelime olarak görüyormuş bilginiz olsun. Birçok arkadaş 800'ü geçti ve o şekilde attı ödevi. Sanırım bu yüzden sorun etmedi ve herkese bolca puan vermiş. 800'e sığdırdığım için eksiklerim vardı ama beni de bunu göze alarak değerlendirdi sanırım ve bende iyi bir not almışım.

Geri
Yukarı