Ödüllü Yarışma Fikri

ZORO

Decapat
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır bu tip bir yarışma düşünüyordum. Bugün tekrar aklıma geldi ve sizlere danışayım dedim.
Ödüllü yarışma herhangi bir şey hakkında olabilir. (Müzik - Şiir ve hatta mizah amaçlı bir yarışma bile olabilir.)
Biraz zahmetli bir yarışma olacak, o yüzden parlak fikirlere ve gönüllü arkadaşlara ihtiyacım var.

İlk yarışma için ödül 100TL olacak. (1. 50TL - 2. 25TL - 3. 25TL gibi)
Yarışmanın sponsoru ben olacağım elbette🤣

Buraya bir iki not düşeyim, düşüncelerinizi aldıktan sonra detaylandırabiliriz.
  • Katılımcı sayısı sınırlı olacak. (Mesela 30 kişi.)
  • Yarışmacıların kimliği gizli olacak.

@enes.wtp neden yasak? Yasak olsa konu açılmazdı. Zaten bu fikir almak amaçlı bir konu🤣
Neden katılmak istemiyorsun? Bu yarışma eğlence amaçlı, eğer varsa önerin onu yapalaım.
Hem eğlenirsin hem para kazanırsın, iyi olmaz mı?
Ama bana bilgi yarışması deme, stres atmak için açtım bu konuyu🤣

@enes2oo4 neden yasak? Yasak olsa konu açılmazdı.
Bilgisayar alanında olursa Recep Baltaş'ın katılmasını yasakla demek istemiş.
Senin yerinde olsam hakim olduğum bir konu hakkında yapardım. Daha etkili sorular sorabilmek için.

@enes.wtp neden yasak? Yasak olsa konu açılmazdı. Zaten bu fikir almak amaçlı bir konu🤣
Neden katılmak istemiyorsun? Bu yarışma eğlence amaçlı, eğer varsa önerin onu yapalaım.
Hem eğlenirsin hem para kazanırsın, iyi olmaz mı?
Ama bana bilgi yarışması deme, stres atmak için açtım bu konuyu🤣
Espri amaçlı demiştim. Recep Baltaş olur ise biz avcumuzu yalarız :D.

Arkadaşlar tam olarak anlatamadım galiba, ben kimseye soru sormayacağım.
Bir konu seçeceğiz ve katılacak yarışmacılar bu konuyla ilgili bana mail atacaklar.
Eğer yarışma konusu şarkı ise katılımcılar bana seçtikleri şarkıyı mail atacaklar.
Ben de yeni bir konu açarak yarışmacıların göndermiş olduğu şarkıları Technopat üyelerinin oylarına sunacağım. Ana işleyiş bu şekilde olacak. Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Ödülü 150TL yapalım, dereceye giren ilk üç kişiye eşit olarak paylaştıralım derim.

Edit: Yarışmacıların kimlikleri gizlenecek.

Hepimiz "Techopat Sosyal Kuralları" ceza yemiyor muyuz? Yiyoruz. Bence " Techopat Sosyal Kuralları" bir yarışma ile cezalarımızı azaltabiliriz.

Beş cümle verirsiniz ve orada yazım hatalarını bulunuz gibi sorular sorulabilir. Yirmi kişi katılabilir , ve ilk 5 kişiye şunları verilebilir:

1.80
2.70
3.60
4.50
5.40

Toplam 300 TL bütçe ile olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı