Öğrenci için banka hesabı önerisi

mag339

Kilopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Yeni 18 yaşıma bastım. İnternet üzerinden para kazanırken veya 2. el alışverişlerde kullanabileceğim, IBAN'ı olan Swift destekleyen bir hesap açmak istiyorum. Hangi bankayı önerirsiniz? Elimde ininal ve Papara var fakat ikisinde de IBAN üzerinden para alamıyorum. Ayrıca krediyle falan da işim yok. Ayrıca hala öğrenci olduğum için kampanya vs. varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

İninalde IBAN yok muydu eskiden degistiyse bilmemde benim bildigim vardı hala (dedigim yıl 1 yıl önce :) )
Edit: Arkadaşımın vardı ondan görmüştüm.

Artı -4 Eksi
IBAN transferlerinde para almadığı için Kuveyt Türk'den hesap açmıştım. Hiçbir şekilde ücret almıyor. Diğer bankaların IBAN transfer ücretinin yanı sıra yıllık kullanım ücretleri de oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Kart alırken yıllık ücretlendirmeye ve IBAN transferlerinde ücret kesip kesmediğine bakmanı tavsiye ederim.

İninalde IBAN yok muydu eskiden degistiyse bilmemde benim bildigim vardı hala (dedigim yıl 1 yıl önce :) )
Edit: Arkadaşımın vardı ondan görmüştüm.

Varda tam IBAN değil sistem şöyle çalışıyor: İninalin kendi ibanına atıyorsun açıklamayada kart numarasını giriyorsun para öyle hesabına geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı