Öğrenci için nasıl İstanbulkart alınır?

Makaleler
8
Daha fazla  
Benim öğrenci kartım var, aylık kullanım paketi yüklemek istediğimde bu hatayı veriyor. Tam olarak ne yapmamı istiyor? Öğrenci belgem yok ama lise diplomam var.

6544.PNG

Ben devlete bağlı olmayan yani gayriresmi bir yazılım okulunda öğrenciyim. Buranın öğrenci belgesi geçerli midir? Bu vize bu belgeyle mi yapılıyor?

Benim öğrenci kartım var, aylık kullanım paketi yüklemek istediğimde bu hatayı veriyor. Tam olarak ne yapmamı istiyor? Öğrenci belgem yok ama lise diplomam var.

Eki Görüntüle 1314074
Ben devlete bağlı olmayan yani gayriresmi bir yazılım okulunda öğrenciyim. Buranın öğrenci belgesi geçerli midir? Bu vize bu belgeyle mi yapılıyor?

18 TL ücret ile vizeyi yıllık olarak yenilemek zorundasınız. Yoksa bir kere akbil kullandığınızda 2.50 TL ödemek yerine 5 TL ödersiniz. İstanbul kart uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

18 TL ücret ile vizeyi yıllık olarak yenilemek zorundasınız. Yoksa bir kere akbil kullandığınızda 2.50 TL ödemek yerine 5 TL ödersiniz. İstanbul kart uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.
Ben geçen sene liseden mezun oldum, şuan öğrenci değilim ama bir yazılım okuluna giriyorum. Bana öğrenci tarifesi veriyorlar mı? Vize internetten yenilenmiyor mu?

TL zaten yükleyebiliyorum, benim abonman yüklemem lazım.
Ben vizelemeden bahsediyorum. Ben NFC olan telefonla yapmıştım ve olmuştu. Muhtemelen direk biletmatik ile de vizeleme yapılıyordur. Fakat şu anki öğrencilik durumunla yapabilir misin bilmiyorum, deneyerek öğrenin?

Yeni konular

Geri
Yukarı