Öğrenciler yeniden isyanda!

Bu ülkede sosyal medyadan doğru bir şeylerin değişmesini sağlayabilecek tek kitle 1- elinde tahta kılıçla Diriliş Ertuğrul izleyip 'HAYDIR ALLAH VUR KAFİRE HÖHÖÖÖYT' diyen kesim (anladınız siz) 2- sarı ampulcüler 3- sarı ampulün çocukları... Yani gerekirse tüm ülke ayaklansın, bu 3 kitle den birileri bağırmadığı, tweet atmadığı sürece hiçbir şeycik olmaz. Adamların kitle bu çünkü bir kaç seneye o kitle ayakta tutmaya çalışacak bunları. Online sınavıda unutun arkadaşlar, adamlar daha kendi sunucularında ders imkanı veremiyorlar (zooma yönlendiriyor herkesi eba dan, bir kesimde sanıyorki dersi eba dan işliyoruz :D) imkansız yani kendi sunucularında o kadar insanı misafir edebilmeleri :D. Sınavlar ne yazık ki olacak, umarım olmaz.

Yabancı sosyal medya kullanıcılarından bile Türk lise öğrencilerine destek geldi. Fakat ülkede bununla alakalı bir şey yapılmıyor. İptal edin, ne olacak? O kadar tweet atıldı. Öğrenciler bir sürü strese girdi psikolojileri bozuldu. Bu takıntılılarsa sınav yapalım derdindeler. Beni ilgilendirmiyor karar fakat ben liseli arkadaşlara üzülüyorum. Galiba düğünlere, yılbaşı partilerine ve doğum günü kutlamalarına devam...

Yeni konular

Geri
Yukarı