Öğrencisini öldüresiye döven ve görevden alınan öğretmen yeniden atandı

Bunu Twitch bitçileri için de meşrulaştırmaya çalışmışlardı. Adam özür diledi işte, yayına devam etmesinde problem yok diyenler vardı. Yüz kızartıcı suçun affı olamaz, göreve de geri dönemez işte.

5. sınıf öğrencisini acımazsız bir şekilde döven Ali rıza yücel isimli öğretmen şahıs görevden alındı fakat 3 hafta sonra il milli eğitim müdürlüğüne memur olarak atandı suç = ödül resmen.

Kaynak:

Akp milletvekili yapılır.

Bu olayı toplu halde forum olarak bir yere şikayet etsek sonuç alamaz mıyız? Avukat vardır illaki aramızda. Bizi bir aydınlatsa.
Koskoca Türkiye halkı şikayet etti, sonuç bu. Normal bir şikayet değildi bu, kamuoyu gördü tüm olanları ve sosyal medyada gündem oldu ama ona rağmen böyle oluyor işte sonucu. Forumdan da şikayet etsek hiçbir şey değişmez.

Koskoca Türkiye halkı şikayet etti, sonuç bu. Normal bir şikayet değildi bu, kamuoyu gördü tüm olanları ve sosyal medyada gündem oldu ama ona rağmen böyle oluyor işte sonucu. Forumdan da şikayet etsek hiçbir şey değişmez.
Ben en azından denemek isterim. Ve benim şehrimde olsa aynısını ona yapmaktan da çekinmezdim. Böyle vicdan yoksunu kalıpsız insanlar öğretmen oluyor.

Geri
Yukarı