Öğrenciye PS4 gider mi?

exiledark1881

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yazın bir şeyler almaya karar verdim butçem 1500 TL. Yani asıl amacım oyun çünkü daha yeni oyuncu olmaya başladım yani şoyle Mortak Combat 9 - Cod Black OPS 3- BF3 - Max Payne 3 - AC3 - Bioshock serisi düşünün bu oyunları bile oynamadım günde kenara 1,5 TL atıyorum yani sorum şu. PS4'te alacağım oyunların ortalama fiyatları 70TL. PS3'te 30 TL. Yani hiç oyun oynamadığımı varsayarsak sizce PS3 mu alayım, PS4'e mi zorlayım?
Not: PS4'te bir oyunu 1-2 ayda bir 2. el alacağım. PS plus'u saymıyorum bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC alırsanız bence daha güzel olur. Öğrenci birisi için, hele ki ailesine yük olmak istemeyen biri için PS çok lüks.

Erkan arkadaşa katılıyorum 1500TL ye pc alırsanız daha mantıklı olacaktır. İsterseniz 1500TL ye monitörlü,klavye,mouse,hoparlörlü pc toplama diye bir konu açın yardım eden olacaktır.

PS4 al kardeşim.Süper oyunlar var.
PS4'te süper oyunlar oldugunu herkes bilir, fakat öğrenci için PC en ideali, PS4 fiyatına bir oyuncu sistemi kurmanızı tavsiye ederim, daha PS4 için alacağınız oyunların fiyatları falan büyük dert :) Oyunların fiyatına da ilerde sistemini güçlendirebilirsin.

Son düzenleme:
1500 liraya kuracağı sistem ne kadar sağlıklı olacak ki. Şu anda piyasa pahalı zaten. Bence ps4 al yanında oyun verenlerdn. Yada oyuna para yetmez diyorsan al bir tane kırılmış ps3 doldur içini oyna. ama tavsiyem ps4 alman.

Abi zaten 1500 TL ye PS4 ayarında bir sistem toplarsın anca. Hadi diyelim PS4 oyunları pahalı sonuçta bilgisayar alınca da oyuna para vericeksin. Şu anki oyunların kaliteside belli zaten bence öyle yapcağına PS4 al konsol deneyimi yaşa. Bilgisayar için bu devirde en az 5000 TL lazım iyi bir deneyim yaşamak ve uzun ömürlü olması için.

1500 TL'ye PS4'den daha performanslı sistem topların PS4 Apu kullanıyor oda R7 250 felan tekabül ediyor, 1500 TLik ise GTX 750 Tİ.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı