Öğrenme zorluğu yaşıyorum

FRAGX

Picopat
Katılım
5 Ocak 2021
Mesajlar
561
Çözümler
1
Yer
Ankara
Hocam cümleye nasıl başlamışsınız öyle.
Doktor değilim ama hastam çok hesabı :D
neyse odaklanmama problemi olabilir. Bende de olmuştu 2-3 gün dinlenince düzeldi.
PC, telefona bakmadım. Uyudum balkonda hava aldım uzandım televizyon seyrettim.
3 gün teknolojisiz yaşa.

Televizyon teknoloji değil mi? :D
 

EQUARIA

Centipat
Katılım
28 Aralık 2020
Mesajlar
1.342
Makaleler
4
Çözümler
4
Son 1 haftadır öğrenme zorluğu yaşıyorum. Sanki kafam uyuşmuş gibi. Dizi falan izlerken sorun yok fakat eğitim ile alakalı şeyler yapınca böyle bir tuhaf oluyorum. Sanki alkol falan almış gibi kafam uyuşmuş gibi oluyor algılamada sorun yaşıyorum (hiç alkol vs almadım). 1 - 2 yıl önce de nadiren oluyordu fakat 3 4 gündür bu konuda sorun yaşamaktayım. Tüketmediğim bir gıda veya tükettiğim bir gıdadan dolayı olabilir mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca bu konu için Nöroloji alanına mı gitmeliyim?
Bu bende de oluyor. Kendinize geldiğinizde rüyadan uyanmış gibi oluyorsunuz. Bir an nerede olduğunuzu ve niçin orada olduğunuzu sorguluyorsunuz. Bazen de birisi bir şeyler anlatıyor ama bilgileri sadece duyuyorsunuz. Aklınız onları kaydetmiyor. Bu genel olarak uyku düzeni bozukluğundan ve vitamin eksikliğinden oluyor. Doktordan yardım alarak kan tetkiki yaptırabilirsiniz.
 

Fnrfrat

Picopat
Katılım
9 Aralık 2020
Mesajlar
107
Biraz spor yapıp kendini yormak ve biraz başka şeylerle uğraşmak falan çok iyi gelir sürekli aynı şeyleri yapmak beyin olarak soyutlastırır bizi.
 
Yukarı