Öğretmen öğrenciye hakaret edebilir mi?

DiabloGG

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, bugün beden dersi sınavı olduğunu öğrendim sıra bana gelince hocaya geçen hafta nöbetçi olduğumu izah ettim ki kendisi de biliyordu, bana 2 kez boş yapma dedi bağırarak ardından "boş yapma git buradan" diye bağırdı, bende montumu aldım ve sınıfa çıktım, bu adamın bana bunu deme hakkı var mı?

Sınav uygulamalıydı ve yön hareketleri vardı.

Asla hakaret edemez bizim daha dün Almanca hocası açığa alındı en az 1 öğrenci şikayet ederse direk açığa alınır öyle bir probleminiz varsa şikayet edin tehdit edeceksen öğretmen olmayacaksın
Nereye şikayet edebilirim? Yanında yalaka bir öğrenci var yalanlayabilir beni.

Asla hakaret edemez bizim daha dün Almanca hocası açığa alındı en az 1 öğrenci şikayet ederse direk açığa alınır öyle bir probleminiz varsa şikayet edin tehdit edeceksen öğretmen olmayacaksın

Direkt açığa falan alınmaz. Müfettiş gelip tanık olan öğrencileri, sınıf öğrencilerini sorguya çeker, ona bağlı olarak bir işlem uygulanır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayet edebilirsin ama umursayacaklarını sanmam, büyük bir hakaret yok ortada.

Selam arkadaşlar, bugün beden dersi sınavı olduğunu öğrendim sıra bana gelince hocaya geçen hafta nöbetçi olduğumu izah ettim ki kendisi de biliyordu, bana 2 kez boş yapma dedi bağırarak ardından "boş yapma git buradan" diye bağırdı, bende montumu aldım ve sınıfa çıktım, bu adamın bana bunu deme hakkı var mı?

Sınav uygulamalıydı ve yön hareketleri vardı.

Okul içi onun kurallarıyla oyna okul çıkışıda sokak kurallarıyla ağzını burnunu kır.

Öğretmeninizi kınıyorum. "Hakaret"in anlamını size öğretmeliydi, bu yüzden şikayet etseniz daha işlevsel olabilir.

Biz de vaktinde nöbetçi olduk, sonrasında sınıftan veya hocadan gerekli şeyleri öğrenmesini de bildik. Nöbetçiliği "boş gün" olarak görüp, gerisini umursamamak ile hata yapmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı