Öğretmenden Onur Kırıcı Sözler Argo ve Tehdit

Hepsini okudum merak etmeyin, 1 saniye önce yaptığım uyarıya kendim düşecek değilim ve elbette "haklı çıkarmaz" yazını gördüm, oraya "Genelliyorum" yazısını eklemem bu sebeple. Dikkat ettiyseniz hiçbir yerde de arkadaşın yaptığının doğru bir şey olduğunu savunmadım, benim savunduğum görüşün bundan ibaret olduğunu düşündüyseniz rica ediyorum tekrar bakın. Doğrudur, değildir kişiden kişiye değişir, kimin ne düşündüğü de hiç fark etmez, aynen dediğiniz gibi de öğretmeni tek başına böyle bir şeye karar veremez, üstüne danışıp onay alması gerekir ancak onay almış veya almamış olsun bu da fark etmez. Olay buradan sonra başlıyor ve yine dediğim şeye geliyor. Başta verilmiş bir söz var, her şeyin düzenlemesi buna göre yapılmış, öğretmen ise bundan cayıyor, üstüne üstlük bir de hakaret ediyor, bu nasıl bir aşağılık psikolojisidir? Düpedüz dolandırıcılık bu benim gözümde. Diyorsunuz ya büyük miktarda para çocuğun eline geçerse kötü etkilenir diye, öğretmeninden bu şekilde muamele gören bir çocuk nasıl etkilenir peki? Onu düşünen öğretmen, bunu düşünemiyor mu? Olayın sonunda yine benimle aynı fikirde olduğunu ailesine danışmasının en doğrusu olduğunu söylemişsiniz şimdi, aklın yolu bir elbet, mantıklı olan bu tabii ancak bunu neden önceki mesajınızda söylemek yerine zaten öğretmeninden "YOK YERE" hakaret yemiş bi' çocuğu bir de her şey onun suçuymuş gibi azarlıyorsunuz. Ben bunu anlamıyorum işte tepkimin nedeni bu.

Sonuç Öğretmeni bimere şikayet ettik. :D Bimer valiliğe gerekli şeyi yollamış bugün öğretmen turnuvaya katılan herkeze paşa paşa parasını geri iade etti.

MEB böyle bir şeyi öğrendiği zaman turnuvaya katılanlar disiplin kuruluna gider. Bu turnuvayı düzenleyen ve onaylayan her kimse bu eğitimciler hakkında işlem başlatırlar.
MEB ait bilgisayarlara eğitim harici kullanım yapıldığı için ayrı bir ceza uygulanacaktır.

Okullarda sadece spor turnuvaları, eğitim yarışmaları, proje yarışmaları yapılmasına izin veriyor.

Bence sen yediğin bu lafları alttan al otur oturduğun yere. Şikayet işlerine girersen senin başın ağrır. Bu konuda anlattığın şeyi yaşadıysan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı